اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار ریپلاخبار فاندامنتالاخبار مقررات

با افزایش ۵۰ درصدی قیمت، کاربران فعال XRP به بالاترین سطح ۳ ماهه رسیده است

با توجه به اطلاعات پلتفرم تجزیه و تحلیل Santiment، قیمت XRP از ۳ فوریه (۱۴ بهمن) ۵۰ درصد افزایش یافته است، که این نشان دهنده رشد در شبکه این رمزارز می باشد. ریپل با رسیدن به قیمت ۰.۸۶ دلار در ۸ فوریه (۱۹ بهمن) قرار است ششمین روز سبز خود را رقم بزند.

پلتفرم Santiment خاطرنشان می‌کند که آدرس‌های فعال روزانه XRP در ماه‌های اخیر افزایش ثابتی داشته است. در قیمت‌های فعلی، Santiment اشاره می‌کند که آدرس‌های فعال XRP در سطوحی هستند که در اوایل نوامبر (اواسط آبان)، تقریباً سه ماه پیش مشاهده شده است.

نگاه کردن به DAA (آدرس های فعال روزانه) تکنیک خوبی برای ردیابی فعالیت شبکه در طول زمان است زیرا DAA های بالاتر نشان دهنده استفاده بیشتر از بلاکچین است. در نتیجه، DAA ها گاهی اوقات به عنوان یک شاخص پیشرو برای حرکت قیمت استفاده می شوند، تقاضا برای دسترسی به شبکه ممکن است تقاضا برای توکن بومی بلاکچین را نیز افزایش دهد.

به روزرسانی در دعوی حقوقی ریپل

با توجه به پرونده های دادگاه، قاضی آنالیسا تورس به ریپل اجازه داده است تا به یادداشت قانونی کمیسیون SEC در حمایت از دفاع از اطلاعیه عادلانه Motion to Strike پاسخ دهد. قاضی تورس همچنین دستور داد مهر و موم سه حکم مربوط به شکایت SEC علیه ریپل، از جمله موضوع ایمیل و اخطار سپرده گذاری براد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل و رشته ایمیل کریس لارسن، بنیانگذار ریپل، باز شود.

بر اساس این گزارش، جان دیتون، وکیل دارندگان XRP، پیشنهاد می‌کند که اثبات ارتباط واقعی بین قیمت XRP و اعلامیه‌های عمومی ریپل تقریباً غیرممکن است. SEC همچنین باید ثابت کند که برد گارلینگ هاوس و کریس لارسن XRP را در ایالات متحده فروخته اند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا