اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار کاردانو

انتقاد تحلیلگر کریپتو، کریس برنیسک، از کاردانو

کریس برنیسک (Chris Burniske)، یکی از شرکای Placeholder، در توئیت اخیر خود از کاردانو به عنوان “vaporware” (افزار بیهوده) انتقاد کرده و به عملکرد ضعیف توکن ADA اشاره دارد. سال گذشته، او اظهار داشت که این پروژه بیشتر بر اساس “هیجان” می باشد تا ماهیت.

برنیسک تنها مخالف کاردانو نیست و میلیاردر مارک کوبان نیز سودمندی بلاکچین محبوب اثبات سهام را زیر سوال برده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال، جامعه پشت این پروژه را به عنوان یک فرقه عجیب و غریب محکوم کرد و در مصاحبه با یاهو افزود که ارزیابی آن از نظر دارایی و سرمایه گذاری برای او تکان دهنده بوده. کاردانو از زمان اظهار نظر او در بازار رمزارزها عملکرد ضعیفی داشته است.

این توکن همچنین از ابتدای سال ۲۰۲۲ تا کنون ۱۷ درصد کاهش داشته است و ۶۲.۸۲ درصد تا رسیدن به بالاترین رکورد خود فاصله دارد.

رشد انکارناپذیر کاردانو

علیرغم انتقادات، کاردانو رشد قابل توجهی را در سال گذشته نشان داده است. در اوایل این ماه، آدرس های فعال بلاکچین اخیراً از سه میلیون کیف پول عبور کرده است. بر اساس گزارش اخیر منتشر شده توسط بازوی تحقیقاتی صرافی کراکن، حرکت های اخیر قیمت توکن مستقیماً با فعالیت رو به رشد شبکه مرتبط است.

SundaeSwap، صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو، به تازگی در شبکه اصلی بلاکچین شروع به کار کرده است. پروتکل بانکی غیرمتمرکز MELD، پلتفرم توکن غیرقابل تعویض SpaceBudz و افزونه کیف پول Nami از جمله برجسته‌ترین پروژه‌هایی هستند که در کاردانو ساخته شده اند.

 

 

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا