اخباراخبار سهام های بین المللی

گزارش عملکرد سه ماهه چهارم DuPont De Nemours

شرکت (NYSE:DD) DuPont De Nemours روز سه شنبه گزارش داد سود و درآمد سه ماهه چهارمش از پیشبینی تحلیلگران و انتظارات فراتر رفته است.

DuPont De Nemours سود هر سهم(EPS) را ۱.۰۸ دلار از درآمد ۴.۲۷ میلیارد دلار اعلام کرد.تحلیلگرانی که توسط Investing.com از آنها نظرسنجی شد سود هر سهم را ۰.۹۹۳۹ دلار از درآمد ۴.۰۳ میلیارد دلار پیش بینی کرده بودند.

سهام DuPont De Nemours از ابتدای سال ۶ درصد افت داشته است و از سقف ۵۲ هفته ای ۸۶.۲۸ دلاری خود که در ۴ ژوئن۲۰۲۱(۱۴ خرداد) به ثبت رسید، ۱۲.۶۴ درصد کمتر است.سهام DuPont De Nemours نسبت به S&P Global 100 که از ابتدای سال ۲.۱۹ درصد افت داشته است،عملکرد ضعیفتری دارد.

سود DuPont De Nemours از دیگر شرکتهای بزرگ بخش مواد اولیه در این ماه تبعیت می کند

گزارش DuPont De Nemours پس از آن منتشر می شود که  ۱۴ ژانویه(۲۴دی) Sherwin-Williams سود هر سهم را ۱.۳۵ دلار از درآمد ۴.۷۶ میلیارد در مقایسه با پیشبینیهای ۱.۶۸ دلار سود به ازای هرسهم از درآمد ۴.۷۶ میلیارد دلار گزارش کرد و نتوانست به پیشبینیها تحقق دهد.

Crown Castle روز ۲۶ ژانویه(۶ بهمن) با سود ۰.۹۶ دلار از درآمد ۶.۱۶ میلیارد دلارِ سه ماهه چهارم خود در مقایسه با پیشبینی سود هر سهم ۰.۹۷۰۳ دلار از درآمد ۶.۴۴ میلیارد دلار، انتظارات را برآورده نکرد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع:investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا