اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار شیبا اینواخبار صرافی و اکسچنج

چه زمانی شیبا اینو در Robinhood لیست می‌شود؟

جامعه شیبا اینو از اواسط سال گذشته به طور دائم از یک شرکت کارگزاری آنلاین محبوب خواسته است که شیبا را لیست کند. طوماری در Change.org مربوط به این موضوع بیش از ۵۵۰،۰۰۰ امضا جمع آوری کرده است.

Robinhood ابتدا ارتش SHIB را با لیست شدن احتمالی این رمزارز خوشحال کرد، اما سپس گفت که آنها قصد دارند گزینه های خود را در مورد لیست کردن ارزهای دیجیتال جدید باز نگه دارند و درخواست های متعدد برای لیست کردن رمزارزهای جدید گم نمی شوند.

برنامه‌های گسترش عرضه ارزهای دیجیتال بار دیگر تأیید شد
با این حال، هم مدیرعامل Robinhood و هم اکنون مدیر ارشد کارگزاری آن اعلام کرده‌اند که این شرکت قصد دارد گزینه‌های ارزهای دیجیتال بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهد.

در گفتگوی امروز در طول قسمت جدید برنامه CNBC Squawk Box، استیو کویرک (Steve Quirk)، CBO رابین هود به سوالی از اندرو سورکین (Andrew Sorkin)، یکی از مجریان برنامه پاسخ داد و گفت که این پلتفرم معاملاتی به دنبال راه‌های سازگار برای گسترش عرضه ارزهای دیجیتال خود است. علاوه بر این، آنها قصد دارند برند خود را در سطح جهانی با لیست کردن رمزارزها معرفی کنند.

در افزودن رمزارزهای جدید دقت کنید
این شرکت در حال حاضر کمتر از ۱۰ رمزارز لیست شده از جمله بیت کوین، اتریوم، مونرو و غیره دارد. در مصاحبه اخیر، ولاد تنف (Vlad Tenev)، مدیر عامل شرکت اظهار داشت که آنها نسبت به این دارایی ها کاملاً مطمئن هستند و می خواهند رمزارزهای بیشتری را برای معامله اضافه کنند، اما می خواهند مطمئن شوند که آنها اوراق بهادار ثبت نشده نیستند.

با این حال، در بین رمزارزهای لیست شده توسط Robinhood نام دوج کوین، که یک میم کوین مانند شیبا است نیز به چشم می خورد. بنابراین، برای ارتش SHIB مشخص نیست که چرا شیبا هنوز لیست نشده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا