اخبار ارز دیجیتالاخبار کاردانوتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال کاردانو؛ شنبه ۲۳ بهمن

رمزارز کاردانو (ADA) برای دومین روز متوالی کاهش می یابد. ADA در ۴ فوریه(۱۵ بهمن) با خروج از محدوده معاملات محدودی ، ۲۰ درصد افزایش یافت و به سقف ۱.۲۶ دلاری رسید. در لحظه انتشار این تحلیل، جفت ارز ADA/USD با افت بیش از ۵ درصد با قیمت ۱.۰۶ دلار معامله می شود.

روند نزولی در تایم فریم بلند مدت فعلا برقرار است

با کاهش قیمت کاردانو به زیر مرز ۱ دلاری و با در نظر گرفتن کف های قیمتی ماه ژانویه(دی-بهمن) ، انتظار میرود روند نزولی ادامه داشته باشد.

بر اساس وب سایت کوین مارکت کپ، حجم معاملات این رمزارز ۲۲ درصد کاهش یافته و ارزش بازاری فعلی آن نیز ۳۷,۱۱۰,۰۲۳,۰۸۵ دلار است.

بر اساس داده های Finbold، پلتفرم قرارداد هوشمند مبتنی بر کاردانو، پلوتوس(Plutus)، از ابتدای فوریه(بهمن-اسفند) به شدت رشد کرده است. بزرگترین الگوریتم اثبات سهام (PoS) بلاک چین ، ۱۷۷ قرارداد هوشمند جدید را به این شبکه افزوده است.

همچنین گفتنی است که کاردانو در ۸ فوریه(۱۹ بهمن) به یک نقطه عطف دیگری دست یافت. تعداد کل تراکنش های شبکه کاردانو از ۳۰ میلیون عبور کرده است. علاوه بر آن، علیرغم پذیرش و توسعه فزاینده این شبکه، گزارشات اخیر حاکی از آن است که ADA در کمترین قیمت ممکن خود نسبت به ارزش واقعی آن در ۲ سال اخیر معامله می شود.

ada2 300x140 - تحلیل تکنیکال کاردانو؛ شنبه 23 بهمن

در نمودار روزانه، قیمت کاردانو در یک کانال معاملاتی نزولی پیوسته معامله می شود که از سقف های قیمتی ماه سپتامبر در۲.۴۶ دلاری شکل گرفته است. از آن زمان ، هر افزایش در قیمت کاردانو به عنوان فرصت فروش برای سرمایه گذاران تلقی گردیده است. سقف قیمتی ۸ فوریه نیز از این قاعده مستثنی نیست.

پس از رشد نزدیک به ۲۷ درصدی کاردانو از کف های قیمتی ماه ژانویه، قیمت در نزدیکی میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) در ۱.۲۳ دلار تحت فشار قرار گرفت.

بسته شدن کندلی قاطع  زیر کف قیمتی روزانه سرمایه گذاران را وادار خواهد کرد که دارایی خود را در نزدیکی سطح حمایت ۱ دلاری بفروشند.

 

شاخص های تکنیکال:

شاخص RSI با شکل گیری یک الگوی کراس اور خرسی در میزان ۴۱ قرار دارد.

شاخص MACD زیر خط میانی خود قرار دارد که حاکی از جهت گیری خرسی آن است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع:coingape

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا