اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار دوج کوین

آیا SpaceX در حال آزمایش گزینه پرداخت دوج کوین است؟

طبق توییتی که یکی از اعضای انجمن طراحی گرافیک در بنیاد دوج کوین به اشتراک گذاشته است، شرکت خصوصی پرواز فضایی SpaceX در حال آزمایش گزینه پرداخت دوج کوین است.

این کاربر نام دوج کوین را در کد سورس فروشگاه کالای SpaceX پیدا کرده است.

با این حال، Mishaboar، صدای برجسته در جامعه دوج کوین، اشاره کرده است که SpaceX از Shopify به عنوان یک راه حل تجارت الکترونیک استفاده می کند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، شرکت Shopify در ماه می ۲۰۲۰ (اردیبهشت ۹۹) پرداخت های ارز دیجیتال را برای کسب و کارها اضافه کرد. این می تواند توضیح دهد که چرا دوج کوین در این کد سورس نشان داده شده است.

این خبر پس از آن پخش شد که ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا اشاره کرد که هم SpaceX و هم Starlink، شرکت اینترنتی ماهواره‌ای او، در حال کار بر روی پذیرش میم کوین ها هستند.

سازنده خودروهای الکترونیکی تسلا به مشتریان خود در ژانویه (دی) اجازه خرید برخی کالا ها با دوج کوین را داد. این گزینه پرداخت به عنوان یک “ویژگی پنهان” در وب سایت رسمی شرکت چند روز قبل از اعلام رسمی کشف شد. تسلا پس از قطع حمایت از بیت کوین در ماه می گذشته (اردیبهشت) به دلیل تأثیر منفی زیست محیطی آن، هیچ ارز دیجیتالی را برای وسایل نقلیه نمی پذیرد.

SpaceX اولین شرکت ایلان ماسک بود که دوج کوین را پذیرفت، اما این یک پرداخت یکبار مصرف برای محموله‌ای به نام «DOGE-1 Mission to the Moon» بود.

در حالی که این شرکت فضایی می تواند به راحتی پرداخت های دوج کوین را با کمک Shopify بپذیرد، اما باید دید که آیا این شرکت یک گزینه سفارشی برای دوج کوین خواهد داشت یا خیر.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، ارزش بازار دوج کوین ۱۹/۵ میلیارد دلار است که آن را به یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار تبدیل می‌کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا