اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار فاندامنتالاخبار مقررات

کلرادو تا پایان تابستان رمزارزها را برای پرداخت مالیات می پذیرد

جارد پولیس (Jared Polis)، فرماندار کلرادو در روز چهارشنبه در یک برنامه تلویزیونی گفت: کلرادو تا پایان تابستان شروع به پذیرش رمزارز برای پرداخت مالیات و سایر پرداخت‌ها به ایالت خواهد کرد. این ایالت در حال حاضر میزبان کنفرانس ETHDenver 2022 است.

پولیس گفت: “برای راحتی مصرف‌کننده، ما می‌خواهیم مانند کارت‌های اعتباری، پرداخت را در طیف گسترده‌ای از رمزارزها بپذیریم. کلرادو در حال حاضر به دنبال شرکت هایی است که تراکنش های واقعی رمزارزها را انجام دهند.”

پولیس گفت: “ما نمی‌خواهیم ریسک نوسانات نگهداری رمزارزها را بپذیریم، بنابراین فقط یک لایه تراکنش خواهیم داشت. پولیس برای اولین بار در Consensus 2021 امید خود را برای پذیرش رمزارز برای مالیات بیان کرد و به سابقه طولانی خود در طرفداری از رمزارزها مهر تاییدی زد. پولیس به عنوان نماینده کنگره کلرادو در سال ۲۰۱۴ (۱۳۹۳) یکی از اولین سیاستمداران آمریکایی بود که کمک های مالی کمپین را به بیت کوین پذیرفت. کلرادو اولین ایالتی نیست که مالیات را از طریق دارایی های دیجیتال می پذیرد، اما برنامه های آزمایشی در اوهایو و شهرستان سمینول فلوریدا، در نهایت ناموفق و لغو شده است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: Coindesk

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا