اخبار اتریومبرگزیده ها

تحلیلگران از شرایط نگران‌کننده اتریوم می‌گویند!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

همان‌طور که می‌دانید، شرایط بازار رمزارزها خوب نیست و طی چند ماه گذشته، شاهد ریزش‌های پیاپی بوده‌ایم.

بر همین اساس نیز تحلیل‌گران معتقدند که با ادامه یافتن شرایط فعلی، رسیدن قیمت اتریوم به ۱۷۰۰ دلار، دور از ذهن نیست!

کارشناسان هشدار دادند که با وضعیت فعلی، امکان رسیدن قیمت اتریوم به ۱۷۰۰ دلار وجود دارد و این مسئله می‌تواند تاثیر مخربی بر وضعیت آلت‌ کوین‌ها (AltCoins) بگذارد!

در چند هفته گذشته، قیمت اتریوم و بیت کوین نوسانات زیادی را تجربه کرده است. وضعیت بیت کوین در حال حاضر بسیار شکننده است.

در تاریخ ۱۷ فوریه و پس از رخ دادن یک موج نزولی دیگر، بیت کوین به زیر ۴۰ هزار دلار رسید و اتریوم نیز نتوانست حمایت ۲۹۰۰ دلاری خود را حفظ کند که همین مسئله باعث قوت گرفتن احتمال ریزش اتریوم تا ۲۵۰۰ دلار شده است.

براساس اطلاعات تریدینگ ویو (Tradingview)، اتریوم در تلاش برای حفظ حمایت ۲۹۰۰ دلاری، با یک موج فروش قدرتمند مواجه شد که همین مسئله باعث ریزش قیمت آن به ۲۷۵۲ دلار شد!

یکی از تحلیل‌گران کریپتو، در صفحه توییتر خود اقدام به منتشر کردن تحلیل خود بر روی نمودار اتریوم کرد و گفت که در تایم فریم روزانه، انتظار ریزش قیمت تا ۱۷۰۰ دلار برقرار است.

براساس نمودار زیر، کریپتو تونی (Crypto Tony) انتظار رسیدن قیمت اتریوم به نقطه C را دارد که در واقع بر اساس تئوری امواج الیوت است.

تحلیلگران از شرایط نگران‌کننده اتریوم می‌گویند!

همان‌طور که مشاهده می‌کنید، اکثر تحلیل‌گران دیدگاهی نزولی دارند! در حال حاضر، روند کلی اتریوم نزولی در نظر گرفته شده است و مقاومت فعلی آن در محدوده ۲۹۰۰ دلار قرار دارد که اگر بتواند شکسته شود، می‌توان به صعود بیشتر قیمت امیدوار شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا