اخبار ارز دیجیتالاخبار دوج کوینتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ یک شنبه ۱ اسفند

رمزارز دوج کوین(DOGE) از ۱ دسامبر ۲۰۲۱(۱۰ آذر ۱۴۰۰) زیر خط روند نزولی مانده است. علاوه بر آن ، DOGE همچنان به نوسانات محدود خود بین این مقاومت و سطح حمایت ۰.۱۲۸ دلاری ادامه می دهد.

در صورتی که DOGE یک بار دیگر سطح ۰.۱۲۸ دلاری را مورد امتحان قرار دهد، یک الگوی کف سه دره ایجاد شکل خواهد گرفت. این الگوی تکنیکال حاکی از آن است که روند نزولی قیمت دوج کوین در حال پایان است و یک روند صعودی جدید در آستانه آغاز است.

بنابراین، سرمایه گذاران می توانند خود را برای سرمایه گذاری در این سناریوی صعودی آماده کنند. در این شرایط صعودی، DOGE به احتمال زیاد در مسیر مورد امتحان قرار دادن سد مقاومت هفتگی در ۰.۱۶۳ دلار خواهد بود. اگر سفارشات خرید همچنان تداوم یابد، این میم کوین می تواند به افزایش خود ادامه دهد و به مقاومت ۰.۱۹۴ دلاری برسد. در مجموع ، رشد DOGE از ۲۶ درصد به ۵۱ درصد افزایش می یابد.

در چنین شرایطی ، این احتمال وجود دارد که بازارسازان قیمت دوج کوین را به بالای سطح ۰.۲۱۵ دلاری برسانند تا نقدینگی لازم را در آنجا جمع آوری کنند.

DOGEPERP 2022 02 20 11 26 07 637809339745011465 300x171 - تحلیل تکنیکال دوج کوین(DOGE)؛ یک شنبه 1 اسفند
نمودار ۴ ساعته جفت ارز DOGE/USDT

به رغم اینکه دورنگار صعودی مذکور منطقی به نظر می رسد، اما این سناریو منوط به جهش DOGE از سطح حمایت ۰.۱۲۸ دلاری است. عدم واکنش صعودی دوج کوین به این سطح حمایتی می تواند حاکی از بدتر شدن شرایط برای DOGE باشد.

بسته شدن کندلی روزانه زیر سطح ۰.۱۲۸ دلاری، سناریوی صعودی را با رساندن قیمت به یک کف پایینتر باطل می کند. در این صورت، سقوط ۴۲ درصدی دوج کوین محتمل خواهد بود و سطح حمایت ۰.۰۷۴ دلاری مورد امتحان قرار خواهد گرفت.

 

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع:fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا