اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

متخصص موتور سیکلت پروژه خود را به پلتفرم تجزیه و تحلیل ورزشی در بلاک چین تبدیل می کند

مجموعه مهارت های به دست آمده از کار بر روی استراتژی های معاملاتی، فناوری، علم داده و اشتیاق شخصی به مسابقات موتور سیکلت باعث شد اسکات رابینسون (Scott Robinson)یک پلتفرم تجزیه و تحلیل ورزشی راه اندازی کند. با اضافه شدن بخش کوچکی از بلاک چین به این ترکیب، بنیانگذار Apex146 راه های جدیدی برای ادامه در تجارت تجزیه و تحلیل ورزشی پیدا کرد.
رابینسون با شروع به عنوان یک پروژه، یک برنامه کارآموزی ارائه کرد که به استادی در دانشگاه کالیفرنیا سانتا باربارا ارائه شد. او با کمک دانش‌آموزان چارچوبی را ایجاد کرد که به عملکرد ورزشکاران در مسابقات موتورسواری جایزه بزرگ می‌پردازد.
رابینسون با استفاده از تکنیک هایی که در بازارهای سرمایه و تجارت کالا در شرکت های McKinsey & Company و Oliver Wyman به دست آورد، تجزیه و تحلیل عملکرد ورزشی را ایجاد کرد که می تواند در مسابقات موتور سیکلت استفاده شود.
به گفته رابینسون، آنها “روش های آماری اختصاصی را برای دستیابی به نتایج مشابهی که با استفاده از نظریه “Moneyball” در بیسبال انجام شد، ترکیب کردند. پس از مدتی، این تیم گسترش داد و سرمایه خود را از طریق سری A در سال ۲۰۲۰(۱۳۹۹) افزایش داد و قابلیت های شاخص عملکرد ورزشکاران خود را بهبود بخشید.
رابینسون به سرعت در حال حاضر شاهد استفاده از بلاک چین در شرط بندی های ورزشی بود و فرصت های نفوذ به بازار از طریق این فناوری در حال ظهور را درک کرد. رابینسون می‌گوید: «دو پلتفرم شرط‌بندی ورزشی مبتنی بر بلاک‌چین وجود داشت که فکر می‌کردیم شانس واقعی برای نفوذ به بازار دارند و تعداد بیشتری در طی چند سال آینده دنبال خواهند شد».
به همین دلیل، تیم اوراکل بلاک چین را از طریق Chainlink راه‌اندازی کرد که به برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) اجازه می‌دهد به داده‌های تجزیه و تحلیل ورزشی از Apex146 دسترسی داشته باشند. از این طریق، توسعه‌دهندگان می‌توانند بازارهای پیش‌بینی ورزش را با استفاده از داده‌های تحلیلی ایجاد کنند که به صورت زنجیره‌ای به هم مرتبط هستند و آمارهایی را که باعث ایجاد تعاملات پویا در DApp‌ها می‌شود، ایجاد کنند.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع:cointelegraph

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا