اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار کاردانو

کاردانو به جمع ۳ رمزارز برتر توسعه یافته در بازار ارزهای دیجیتال می پیوندد

بر اساس داده های Santiment که توسط Coin98 Analytics به اشتراک گذاشته شده است، کاردانو یکی از فعال ترین شبکه های توسعه یافته در صنعت بلاک چین است. با توجه به تعداد مشارکت کنندگان در فعالیت ها، کاردانو از این نظر در جایگاه سوم قرار گرفته است.

سولانا همچنان فعال‌ترین پروژه توسعه‌یافته در بازار است و با ۵۳۳ مشارکت‌کننده فعال، جایگاه اول را حفظ می‌کند. جایگاه دوم در اختیار دومین شبکه بزرگ در این صنعت یعنی اتریوم است.

در زمان انتشار این مقاله، کاردانو تقریباً ۱۲۰ مشارکت کننده فعال روزانه دارد که دائماً روی توسعه شبکه کار می کنند. معیار Santiment فعالیت و تعداد مشارکت‌ها را در منابعی مانند GitHub ردیابی می‌کند. با مشارکت بیشتر کاربران در پروژه، جایگاه بالاتری در رتبه بندی کسب می شود.

رشد زمینه فاندامنتالی کاردانو
با انتشار فناوری قراردادهای هوشمند برای بلاک چین کاردانو، توسعه دهندگان بیشتری شروع به استفاده از شبکه و انتشار موارد استفاده مختلف کرده اند. بزرگترین پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز در این شبکه SundaeSwap است که حداقل ۹۶ درصد از TVL را در زنجیره نگه می دارد.

بر اساس سرویس ردیابی DeFi LIama، بیش از ۱۲۰ میلیون دلار رمزارز ADA در حال حاضر در قراردادهای مختلف ساخته شده در شبکه کاردانو قفل شده است. SundaeSwap دارای ۱۱۹ میلیون دلار از این ۱۲۱ میلیون دلار است، در حالی که رتبه دوم به صرافی غیرمتمرکز دیگر یعنی MuesliSwap می رسد.

آخرین بروزرسانی دریافت شده توسط کاردانو افزایش حافظه برای Plutus Scripts به ۸۰ کیلوبایت بود. در حالی که این بروزرسانی را می توان ارتقای بزرگی برای توسعه شبکه در نظر گرفت، اما به نظر نمی رسد بازار آن را در کوتاه مدت ارزیابی کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا