اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنجرویدادهای ارز دیجیتال

صرافی Crypto.com حمایت مالی خود را در MIT Fintech امسال اعلام کرد

صرافی Crypto.com اعلام کرد که از کنفرانس MIT Fintech در سال ۲۰۲۲ به عنوان حامی پلاتینیوم استقبال خواهد کرد.

کریس مارسالک(Kris Marszalek)، مدیر عامل Crypto.com، در این رویداد سخنرانی خواهد کرد و کنفرانس را با یک سخنرانی افتتاحیه در رابطه با رشد تصاعدی و نرخ پذیرش ارزهای دیجیتال آغاز خواهد کرد. سخنرانان برجسته دیگری مانند سیلویو میکالی(Silvio Micali) بنیانگذار Algorand، دیوید شوارتز(David Schwartz) مدیر ارشد فناوری ریپل، هستر پیرس(Hester Peirce) کمیسیون SEC و تعداد انگشت شماری دیگر به او خواهند پیوست.

یازدهمین کنفرانس سالانه MIT Fintech در ۲ روز آینده برگزار می شود. این بزرگترین کنفرانس فین‌تک در جهان است که توسط دانشجویان برگزار می‌شود و هم به صورت آنلاین و هم حضوری در بوستون ماریوت کمبریج برگزار می‌شود.

این رویداد ۱۰۰۰ شرکت کننده از ۶۰ کشور مختلف را گرد هم می آورد تا پتانسیل ایجاد اختلال و نوآوری در فضای فین تک را بررسی کنند. دانشگاهیان و متخصصان برتر از سراسر جهان گرد هم می آیند و سعی می کنند فناوری های مالی فردا را کشف کنند.

در اخبار دیگر امروز، Crypto.com در حال تغییر نام توکن CRO بومی خود به Cronos است. به گفته این شبکه، این تغییر نام به منظور منعکس کننده ماهیت غیرمتمرکز توکن CRO و رشد گسترده اکوسیستم است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا