اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار چین لینک

علی‌رغم کاهش قیمت، تعداد هودلرهای چین لینک به بالاترین حد خود می‌رسد

گروه تجزیه و تحلیل IntoTheBlock گزارش می دهد در حالی که تعداد هولدرهای چین لینک همچنان به بالاترین حدود خود می رسد، بسیاری دیگر اطمینان خود به لینک (LINK) را با “هودلینگ” نشان می دهند.

این ارائه‌دهنده داده‌های تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای خاطرنشان می‌کند که با وجود افت قیمت، تعداد «هودلرها» (آدرس‌های چین لینک که بیش از یک سال این رمزارز را نگه داشته اند) افزایش یافته است. در حال حاضر، ۲۷۹،۴۴۰ آدرس، چین لینک را برای بیش از یک سال نگه می دارند. به گزارش IntoTheBlock، این رقم ۴۳/۹٪ از کل ترکیب هولدرها را نشان می دهد.

2022 02 24 18 55 11 Chainlink Number of Hodlers Reaches Fresh Highs Despite Price Declines - علی‌رغم کاهش قیمت، تعداد هودلرهای چین لینک به بالاترین حد خود می‌رسد

اهمیت این آدرس ها در اندیکاتور IntoTheBlock Holder Composition by Time Held دیده می شود. ۴۶ درصد از هولدرها، رمزارزهای لینک خود را برای بیش از یک سال نگه داشته اند، ۵۲ درصد هولدرها یک سال است که این رمزارز را دارند و تنها ۳ درصد هولدرها کمتر از یک ماه است که این رمزارز را خریده اند.

چین لینک زیر رادار نهنگ ها باقی می ماند
بر اساس داده‌های WhaleStats، چین لینک (LINK) در میان رمزارزهای برتر خریداری شده توسط نهنگ‌ها در ۲۴ ساعت گذشته قرار دارد. بازار کریپتوکارنسی به همراه بازارهای سنتی در یک رکود که شاهد لیکویید شدن پوزیشن های لانگ زیادی بود، سقوط کرد. بیت کوین و اکثر آلتکوین ها در زمان انتشار این مقاله ارزش خود را از دست می دهند.

LINK پرمعامله‌ترین رمزارز، Uniswap پرفروش‌ترین و FTT بزرگترین موقعیت رمزارزی را از نظر ارزش دلاری در میان ۱۰۰۰ کیف پول برتر اتریوم که توسط WhaleStats ردیابی شده‌اند، دارد.

سرمایه گذاران بزرگ معمولاً از دوره های ریزش برای جمع آوری رمزارزهای مورد علاقه خود استفاده می کنند. ردیاب داده بلاک چین WhaleStats خرید چین لینک (LINK) را در ۲۰ ساعت گذشته گزارش می دهد. آخرین خرید مربوط به یک نهنگ اتریوم در رتبه ۳۵ در میان ۱۰۰۰ کیف پول برتر اتریوم است که ۹۹،۹۹۰ لینک به ارزش ۱،۳۶۴،۸۶۳ دلار خریداری کرده است.

در حال حاضر چندین پروژه از شبکه چین لینک استفاده می کنند و شرکت هایی مانند AccuWeather و بسیاری دیگر گره های اوراکل را برای کسب درآمد از داده های خود راه اندازی کرده اند.

لینک، رمزارز اصلی این شبکه، بیست و سومین ارز دیجیتال بزرگ بازار است و طبق داده‌های CoinMarketCap، در ۲۴ ساعت گذشته با قیمت فعلی ۱۱/۵۳ دلار، ۱۸/۵۳ درصد افت قیمت داشته است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا