اخبار آلت کوین هابرگزیده ها

چرا این کاربر بیش از ۲۰۰ اتر کارمزد پرداخت کرد؟

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

ساعاتی پیش یک شخص ناشناس برای ضرب ۱۰۰۰ توکن غیر مثلی از کلکسیون Tobby Cats به میزان ۲۰۰ اتر یا ۵۵۳۰۰۰ دلار کارمزد پرداخت کرده است. لازم به ذکر است که به طور کلی تولید این ۱۰۰۰ توکن حدود ۳۰۰ اتر یا ۷۸۵,۶۵۰ دلار هزینه داشته است.

به گزارش سایت یوتودِی، چند ماهی می‌شود که این پروژه مورد توجه اعضای جامعه NFT قرار گرفته است. در روز ۲۲ فوریه، Tobby Cats از نظر حجم معاملات به اولین کلکسیون در بازار محبوب OpenSea تبدیل شد. لیست انتظار ۴۸ ساعته برای ضرب توکن‌های این پروژه از روز دوشنبه آغاز شد. باقی توکن‌ها هم برای عموم مردم عرضه شد.

یکی از کاربران توییتر به نام 0xngmi مقدار کارمزد و هزینه‌های جاری برای ضرب هر یک NFT را محاسبه کرده است. در حال حاضر، «کف قیمت» توکن‌های این پروژه ۰.۴۸ اتر یا ۱۲۹۱ دلار است. در ضمن کلکسیون Tubby Cats که در حال حاضر شامل ۲۰,۰۰۰ توکن غیر مثلی می‌شود، ۱۰,۲۳۸ هولدر منحصر به فرد دارد.

اخیرا این جانورهای زیبا و دوست داشتنی به بحث داغ جامعه و محافل NFT تبدیل شده است و با وجود اصلاح شدید قیمت ارزهای دیجیتال، توکن‌های آن مورد توجه خریداران زیادی قرار گرفته است.

این پروژه از سیستم افشای تصاعدی استفاده می‌کند که از تولید کمیاب ترین آیتم‌ها با کارمزد کم توسط تولید کنندگان NFT جلوگیری می‌کند. همانطور که از نام این کلکسیون پیداست، «توبی‌ها» به شکل تصاعدی در طول پروسه ضرب و در بسته‌هایی افشا می‌شوند که هر کدام از این بسته‌ها شامل ۱۰۰۰ آیتم می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا