اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار ریپل

۳۹۰ میلیون XRP با مشارکت ریپل جابجا شد

ردیاب رمزارزی محبوب Whale Alert نشان می‌دهد که در دو روز گذشته، ۳۹۰ میلیون XRP توسط ریپل و چندین کاربر ناشناس جابجا شده است.

در این میان، XRP وابسته به ریپل رشد تقریباً ده درصدی را نشان می دهد.

ریپل ۷۰ میلیون XRP و Bittrex مقدار ۲۰ میلیون را جابجا می کند 
سرویس ردیابی رمزارزی ذکر شده در بالا، چندین تراکنش عظیم XRP را در ۲۴ ساعت گذشته مشاهده کرده است. دو مورد از آنها توسط غول فین‌تک، ریپل انجام شد.

نگاهی دقیق به داده های ارائه شده توسط سرویس تجزیه و تحلیل Bithomp متمرکز بر XRP می گوید که این غول رمزارزی ۵۰ میلیون XRP (۳۴,۹۰۶,۷۴۰ دلار) را به یکی از کیف پول های خود یعنی RL18-VN منتقل کرده است. این کیف پول اغلب برای انتقال XRP به صرافی های دیجیتال، ارائه دهندگان خدمات نگهبانی کریپتو و مشتریان ریپل استفاده می شود.

بعداً، ۲۰ میلیون XRP از آن کیف پول به محل معاملات ارز دیجیتال Coins.ph در فیلیپین ارسال شد. این صرافی به عنوان کریدور نقدینگی درخواستی (ODL) عمل می کند. کریدورهای مشابه در چندین کشور دیگر فعال هستند، مانند مکزیک (Bitso)، اروپا (Bitstamp)، استرالیا (BTC Markets) و غیره.

همچنین، طبق اعلام Whale Alert، صرافی Bittrex مستقر در ایالات متحده، ۲۰ میلیون XRP را به پلتفرم کره ای Upbit منتقل کرده است.

2022 02 26 16 54 15 390 Million XRP Shifted with Ripples Participation Details - 390 میلیون XRP با مشارکت ریپل جابجا شد

۳۰۶ میلیون XRP بین کیف پول های ناشناس جابجا شد
Whale Alert مبلغ خیره کننده ای را در XRP شناسایی کرد که در ۲۵ فوریه (۶ اسفند) بین دو کیف پول ناشناس منتقل شد. آنها ۳۰۵/۸ میلیون XRP را جابجا کردند که در آن روز ۲۱۴,۹۵۲,۲۹۰ دلار ارزش داشت. در حال حاضر، با افزایش قیمت XRP، این مقدار به ارزش ۲۳۳,۱۳۱,۹۹۱ دلار است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا