اخباراخبار بزرگان ارز دیجیتالاخبار بیت کوینتحلیلتحلیل ارزهای دیجیتال

تحلیلگران برتر بازار بعد از افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین، نظرات خود را ارائه می دهند

چند نفر از تحلیلگران رمزارزها که همیشه پیگیر این بازار هستند، پس از حرکت قوی بیت‌کوین از ۳۵۰۰۰ دلار به ۴۰۰۰۰ دلار در عرض تنها ۴۸ ساعت، در حال تحلیل آینده بیت کوین هستند.

یکی از تحلیلگران رمزارزها با نام مستعار کریدبل، به ۳۱۱۸۰۰ دنبال کننده توئیتر خود می گوید که یک “فشار خرید کوتاه مدت” کاتالیزور پشت پرش سنگین بیت کوین در دو روز گذشته بوده است. دیروز یک فشار خرید کوتاه مدت مشاهده کردم. مطمئن نیستم که ادامه دار باشد یا خیر، اما اگر ادامه دار باشد، مقاومت در ۴۲۰۰۰ دلار سنگین است. اگر فشار را دوباره دنبال کنیم، طبق آخرین پست من، قیمت بیت کوین بین ۲۹۰۰۰ تا ۳۲۰۰۰ دلار پایین می‌آید.

 

FMee3C5XsAsXyEr 300x151 - تحلیلگران برتر بازار بعد از افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین، نظرات خود را ارائه می دهند

 

یک فشار خرید کوتاه زمانی اتفاق می‌افتد. چرا که معامله‌گرانی هستند که بیت کوین را با قیمت معینی به امید کم کردن میزان میانگین خرید می کنند، زیرا روند برخلاف تصور آنها حرکت می‌کند.

در مورد بیت کوین، معامله گران پیش بینی کرده بودند که این رمزارز به دنبال اعلام اقدام نظامی روسیه علیه اوکراین، حمایت ۳۵۰۰۰ دلاری را خواهد شکست. در عوض، قیمت پادشاه کریپتو افزایش یافت و معامله‌گرانی که مجبور به خرید در قیمت پایین بودند، باعث شد بیش از ۳۰۰ میلیون دلار بیت‌کوین در ۲۴ فوریه (۵ اسفند) خریداری شود و این فشار کوتاه مدت قیمت را به ۴۰۰۰۰ دلار در ۲۶ فوریه (۷ اسفند) رساند.

با توجه به اینکه بیت کوین توانسته حمایت خود را در ۳۵۰۰۰ دلار حفظ کند، تحلیلگر رمزارزها، Smart Contracter به ۲۰۵۲۰۰ دنبال کننده توئیتر خود می گوید که بیت کوین اکنون محدوده کوتاه مدتی بین ۳۵۰۰۰ تا ۴۴۰۰۰ دلار ایجاد کرده است.

 

FMYx evakAANOQQ 300x259 - تحلیلگران برتر بازار بعد از افزایش ناگهانی قیمت بیت کوین، نظرات خود را ارائه می دهند

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: dailyhodl

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا