اخبار آلت کوین هابرگزیده ها

چگونه از صعود بعدی شیبا مطلع شویم؟

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شیبا اینو یکی از پر حاشیه‌ترین آلت کوین‌های بازار رمزارزها است! این توکن که هنوز هم عده‌ای اعتقاد دارند که شت کوین (Shit Coin) است، در سال ۲۰۲۱ توانست رشد بسیار خوبی را تجربه کند.

به گزارش سایت ای‌ام‌بی‌کریپتو، حالا و پس از رشد‌های شگفت‌انگیز، به نظر می‌رسد که این میم کوین (Meme Coin) به دلیل شرایط بد بازار رمزارزها، وارد فاز انباشت (Accumulation Phase) شده است. نا‌گفته نماند که بعد از هر فاز انباشتی که شکل می‌گیرد، احتمالا شاهد یک موج صعودی خواهیم بود.

دیگر بر کسی پوشیده نیست که شیبا اینو (SHIB) به نوعی رقیب دوج کوین (DOGE) است! این میم کوین محبوب حتی توانست برای مدتی و از لحاظ حجم بازار (Market Cap)، بالاتر از دوج کوین قرار بگیرد و خود را به جمع ۱۰ رمزارز برتر بازار برساند.

بسیاری معتقدند که پروژه تازه تاسیس شیبرس (Shiberse) می‌تواند روند نزولی شیبا اینو را به پایان برساند. شیبا از نوامبر سال پیش در یک روند نزولی قرار دارد.

اصولا و بر اساس علم اقتصاد، بعد از هر موج صعودی قدرتمندی، احتمال شروع یک فاز انباشت وجود دارد. در فاز انباشت، قیمت دارایی مدنظر تغییر زیادی نخواهد کرد و برای مدتی در حرکات به اصطلاح رنج (Range) خواهد بود.

فاز انباشت بهترین فرصت برای خرید و ایجاد آمادگی برای موج صعودی بعدی است. بازیگران بزرگ بازار در این فاز، شروع به خرید‌های سنگین می‌کنند و آماده صعود بعدی می‌شوند.

بنابر تحلیل‌های انجام شده براساس اندیکاتورهای (Indicator) مختلف، احتمالا شیبا در فاز انباشت باشد و می‌توان انتظار ورود بازیگران بزرگ به این توکن را داشت. در این شرایط بهترین روش، خرید پله‌ای و مدیریت درست سرمایه است.

مدنظر داشته باشید که مطالب این خبر به هیچ وجه پیشنهاد خرید یا فروش نیست، لذا قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری در این رمزارز، تمام جوانب را کاملا بسنجید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا