اخباراخبار سهام های بین المللی

کریس لیخت پس از ادغام با دیسکاوری CNN را اداره می کند

یک منبع آگاه روز شنبه گفت: کریس لیخت(Chris Licht)، تهیه کننده اجرایی، پس از اینکه کانال خبری کابلی به مالکیت دیسکاوری (NASDAQ:DISCA) درآمد و جانشین جف زاکر(Jeff Zucker) شد، CNN را رهبری خواهد کرد.

به گفته این منبع، انتظار می رود یک اطلاعیه هفته آینده اعلام شود.

Licht در حال حاضر تهیه کننده اجرایی برنده جایزه امی “The Late Show With Stephen Colbert” در شبکه CBS پارامونت گلوبال (O:PARA) است. او به مدت ۶ سال به عنوان تهیه کننده اجرایی “CBS This Morning” خدمت کرد و جایگزینی جدیدتر برای برنامه های صبحگاهی شبکه های رقیب ارائه کرد. او همچنین به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی «Morning Joe» شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی، تجربه‌ای که زمینه کتاب او «آنچه یاد گرفتم وقتی تقریباً مُردم» را فراهم کرد، که در آن تجربه تغییر دهنده ی زندگیِ جان سالم به در بردن از آنوریسم مغزی را توصیف می‌کند.

خبرنامه صنعت Puck اولین بار توسعه را گزارش کرد.

این اولین انتصاب بزرگ توسط دیوید زاسلاو(David Zaslav)، مدیر عامل دیسکاوری است که پس از تکمیل خرید وارنر مدیا، Warner Bros. Discovery جدید را رهبری خواهد کرد.

این شبکه در اوایل ماه جاری به دنبال کناره گیری ناگهانی رهبر قدیمی آن جف زاکر، مدیر اجرایی که شبکه خبری را تغییر داد، دچار آشفتگی شد. او به همکارانش گفت که مجبور به ترک شد، زیرا نتوانست رابطه توافقی با همکار خود را فاش کند.

دیسکاوری گفته است که در مورد این تصمیم مشورت نشده است.

این خبرنامه به نقل از منابع گزارش داد که لیخت سی‌ان‌ان را به‌عنوان رئیس اخبار Warner Bros. Discovery اداره می‌کند و برخلاف زوکر، اختیارات او به ورزش تسری نمی‌یابد.

در جریان جلسه گزارش عملکرد دیسکاوری در این هفته زاسلاو از پوشش خبری سی‌ان‌ان از جنگ در اوکراین تمجید کرد و از “روزنامه‌نگارانی که جلیقه‌ها و کلاه‌های ضد گلوله پوشیده‌اند… و کاری را که روزنامه‌نگاران به بهترین شکل انجام می‌دهند، یعنی مبارزه برای گفتن حقیقت در مکان‌های خطرناک، انجام می‌دهند” ستایش کرد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع:investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا