اخبار آلت کوین هابرگزیده ها

مراقب ریزش قیمت شیبا باشید

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

تحلیل تکنیکال شیبا در امروز نشان دهنده یک جو نزولی در بازار این میم کوین است. با اینکه گاوها در نوسانات قیمت کمی قدرت را نشان داده اند ولی قیمت شیبا با ریزشی نسبتاْ ملایم به ۰.۰۰۰۰۲۳۱۲ دلار رسید.

به گزارش سایت کریپتو پولیتان، قیمت امروز شیبا با نوسان زیادی همراه بود که باعث شد نمودار زیر سطح ۰.۰۰۰۰۲۴۰۰ دلار باقی بماند و این یعنی نسبت به روز گذشته ریزشی حدود ۲.۶ درصدی را ثبت کرده است.

نمودار ۴ ساعته شیبا با وجود نمایش یک روند نزولی، خبر از یک فشردگی و کم شدن فاصله حمایت و مقاومت نمودار می‌دهد. در حال حاضر، باند بالایی بولینگ در سطح ۰.۰۰۰۰۲۵۳۵ قرار دارد که به عنوان یک مقاومت بزرگ عمل کرده است و سطح پایینی آن هم در ۰.۰۰۰۰۲۳۱۸ قرار گرفته است که یک حمایت قوی برای نمودار SHIB است.

لازم به ذکر است که نمودار قیمت شیبا اینو هنوز در زیر میانگین متحرک قرار گرفته و این یعنی هنوز روند کلی نمودار نزولی است. این شرایط هم نشان می‌دهد که نمودار وارد یک روند نزولی با پتانسیل صعودی شده است.

SHIB demonstrates bullish opportunities
نمودار ۴ ساعته قیمت شیبا اینو

در نمودار روزانه شیبا اینو هم یک روند نزولی پیداست. البته نوسانات قیمت این میم کوین در چند هفته اخیر کاهش بسیار محسوسی داشته است. در نتیجه، باند پایینی و بالایی بولینگر فاصله نسبتاً کمی با هم دارند. در حال حاضر باند بالایی بولینگر در سطح ۰.۳۳۲۴ قرار گرفته که یک مقاومت سرسخت است. از طرف دیگر، باند پایینی آن هم در حوالی ۰.۰۰۰۰۲۱۴۷ قرار دارد که می‌تواند به خوبی جلوی کاهش قیمت را بگیرد.

جفت ارز SHIB/USD در این تایم فریم هم در زیر میانگین متحرک‌ها قرار گرفته و این یعنی هنوز جو نمودار منفی و نزولی است. از طرف دیگر RSI هم در محدوده منفی قرار گرفته است و این احتمال ریزش‌های بیشتر نمودار را افزایش می‌دهد.

SHIB demonstrates bullish opportunities
نمودار روزانه شیبا اینو

تحلیل تکنیکال شیبا اینو نشان می‌دهد که در حال حاضر جو کلی بازار نزولی است ولی با توجه به اینکه مدت زیادی از حرکت نزولی نمودار می‌گذرد، خرس‌ها خسته شده اند و این می‌تواند منجر به یک جهش قیمت بزرگ در روزها یا هفته‌های آینده در قیمت شیبا اینو شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا