اخبار آلت کوین هابرگزیده ها

نقشه‌های هاسکینسون برای کاردانو را بخوانید!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

به نظر می‌رسد تیم پروژه محبوب کاردانو، همچنان به دنبال توسعه این شبکه بلاکچینی است.

به گزارش سایت کریپتو بیسیک، چارلز هاسکینسون، خالق و بنیان‌گذار کاردانو، در مصاحبه اخیر خود در مورد سه جنبه مهمی که تیم توسعه‌دهنده این پروژه قصد دارد در طول سال جاری روی آنها تمرکز کند، صحبت کرد.

به گفته هاسکینسون، سه هدف اصلی کاردانو در سال ۲۰۲۲ عبارتند از؛ مقایسه تجاری، پایداری شبکه و همچنین، حق تعیین سرنوشت (self-determination) برای کل بلاکچین.

در مورد جنبه «مقایسه تجاری»، هاسکینسون گفت که کاردانو از زمان آغاز به کار خود به طور مرتب در حال ارتقا بوده است. به گفته هاسکینسون، این توسعه مداوم به پروژه کاردانو کمک کرده تا در مقایسه با شبکه‌های رقیب، مانند اتریوم و سولانا، مزیت‌های‌ رقابتی و امکانات جذابی را ارائه دهد.

هاسکینسون خاطرنشان کرد که ارتقاهای قبلی، مانند هایدرا (Hydra) به بهبود مقیاس‌پذیری کاردانو در همه زمینه‌ها کمک کرده‌اند. او همچنین اعلام کرد که ویژگی‌های جدید بسیاری، از جمله زنجیره‌های جانبی، بین ماه‌های ژوئن تا اکتبر امسال عرضه خواهند شد؛ دوره‌ای که هاسکینسون معتقد است مهم‌ترین دوره برای کاردانو خواهد بود.

هاسکینسون در ادامه گفت که این تیم همچنین بر روی «پایداری شبکه» کاردانو متمرکز خواهد شد. این موضوع به شبکه کاردانو اجازه می‌دهد تا کارآمدتر و مقیاس‌پذیرتر شده و همچنان به رشد خود ادامه دهد. به گفته هاسکینسون، تمرکز بر پایداری شبکه کاردانو، تجربه کاربر را بهبود خواهد ‌بخشید.

برای خالق کاردانو، «حق تعیین سرنوشت» آخرین جنبه‌ای است که می‌خواهد تیمش در طول سال روی آن تمرکز کند. به گفته هاسکینسون، با این ویژگی، کل سیستم از جمله هولدرهای کاردانو می‌توانند نقشه راه و آینده این بلاکچین را تعیین کنند.

هاسکیسون افزود:

هنگامی که یک سیستم حاکمیتی مستحکم داشته باشید، شما خِرَد میلیون‌ها نفر را خواهید داشت. من هر چقدر هم باهوش باشم، از یک میلیون نفر باهوش‌تر نیستم. ما از خرد علاقه‌مندان به کاردانو استفاده خواهیم کرد.

عملکرد ارز دیجیتال کاردانو (ADA)

در حالی که ADA، ارز دیجیتال بومی اکوسیستم کاردانو، در ماه‌های اخیر انتظارات سرمایه‌گذاران را برآورده نکرده، اما انتظار می‌رود این ارز دیجیتال امسال به یکی از بزرگترین رمزارزهای بازار تبدیل شود.

به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران نیز برای رالی کاردانو آماده هستند؛ چون اخیرا پذیرش گسترده‌ای برای این ارز دیجیتال وجود داشته است. طبق گزارش‌ها، در روزهای گذشته، آدرس‌هایی که بین ۱۰۰ هزار تا ۱ میلیون کاردانو دارند، تنها در عرض ۲۴ ساعت اقدام به خرید و انباشت ۱۶ میلیون ADA کرده‌ بودند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا