اخبار ارز دیجیتالاخبار شیبا اینوتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)؛ شنبه ۱۴ اسفند

طی دو ماه گذشته، رمزارز شیبا اینو (SHIB) در یک الگوی مثلث متقارن درحال نوسان بوده است. چرخه گاوی اخیر ، شیبا اینو را از حمایت ۰.۰۰۰۰۰۲ دلار به مقاومت فوری ۰.۰۰۰۰۰۲۷ دلار رساند و در پی آن ، SHIB به میزان ۱۷.۵ درصد افزایش یافت.

1o43EZBB 300x171 - تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)؛ شنبه 14 اسفند

با این حال، خریداران نتوانستند از مقاومت مشترک ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار و ۲۰۰ DMA عبور کنند و در اثر آن ، قیمت SHIB به سطح حمایت (۰.۰۰۰۰۲) عقب نشینی کرد. این آلتکوین امروز با رشد ۵ درصدی سبز رنگ شد ، این حاکی از علاقه مندی خریداران به خریداری این رمزارز در این کف قیمتی است.

با این حال، تقارن خرسی در میان EMAهای نزولی مهم (۲۰، ۵۰ و ۱۰۰) حاکی از تسلط فروشندگان بر بازار است. علاوه بر آن، اندیکاتور استوکاستیک RSI در بین خطوط K و D یک کراس خرسی شکل داده است که حاکی از صدور سیگنال فروش است.

نکات تکنیکال قابل توجه:

-DMA 200 روزه به مقاومت معتبری تبدیل شده است
-حجم معاملات روزانه شیبا اینو ، ۸۳۳.۹ میلیون دلار است که حاکی از افت ۱۵.۱۱ درصدی است.

کاهش اخیر قیمت منجر به شکل گیری سه کندل قرمز متوالی شد که با کاهش فعالیت حجم همراه شد. این به معنی ضعف در مومنتوم فروش بود. از این رو ، امکان جهش قیمت از کف حمایت ۰.۰۰۰۰۲ دلاری محتمل است.

اگر خریداران در این حدود حمایتی وارد بازار شوند و منجر به جهش قیمت شوند ، این آلتکوین در مسیر مورد امتحان قرار دادن خط روند مقاومتی قرار خواهد گرفت . عبور SHIB از این سطح و بسته شدن کندلی بالاتر از این مقاومت منجر به افزایش سریع فشار خرید می شود و قیمت را به خط روند الگوی حاکم بر نمودار می رساند.

LavrMXDo 300x171 - تحلیل تکنیکال شیبا اینو (SHIB)؛ شنبه 14 اسفند

از سوی دیگر، در صورتی که فروشندگان SHIB موفق به کاهش قیمت به زیر ۰.۰۰۰۰۲۲ دلار شوند، این آلتکوین کف حمایتی ماه ژانویه(دی-بهمن) در ۰.۰۰۰۰۲ دلار را مورد امتحان قرار خواهد داد.

سطوح مقاومت: ۰.۰۰۰۰۲۵ دلار و ۰.۰۰۰۰۲۷ دلار
سطوح حمایتی: ۰.۰۰۰۰۲۳ دلار و ۰.۰۰۰۰۲ دلار

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: coingape

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا