اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار دوج کوین

دوج کوین در انتظار پنجمین کندل قرمز ماهانه خود قرار دارد

برای پنجمین ماه متوالی، به نظر می رسد یک کندل قرمز برای دوج کوین (DOGE) در حال شکل گیری است. دوج کوین در حال حاضر در حدود ۰/۱۱ دلار معامله می شود و نشان دهنده ادامه روند نزولی برای بزرگترین میم کوین بازار است.

کندل قرمز نشان می دهد که قیمت آخر ماه کمتر از قیمت باز شده در ابتدای ماه است. این اتفاق چهار ماه متوالی برای دوج کوین رخ داد و به نظر می‌رسد که برای پنجمین ماه هم این اتفاق خواهد افتاد.

2022 03 12 17 57 11 DOGE Might Add 5th Red Monthly Candle But Heres Another Reason This Is Bullish - دوج کوین در انتظار پنجمین کندل قرمز ماهانه خود قرار دارد

دوج کوین از می ۲۰۲۱ (اردیبهشت) که به بالاترین سطح تاریخی ۰.۷۶ دلار رسید، روند نزولی داشته است. ایجاد دو کندل سبز رنگ ماهانه در آگوست و نوامبر ۲۰۲۱ (مرداد و آبان)، باعث بهبود و تثبیت قیمت شد.

از ماه می ۲۰۲۱ (اردیبهشت)، دوج کوین تنها دو کندل از یازده کندل ماهانه را سبز رنگ ثبت کرده است، در مقایسه با تعداد زیاد کندل های سبز رنگ که قبل از آن زمان ثبت شده بود.

در تایم فریم ماهانه، دوج کوین در حال نزدیک شدن به یک سطح حمایتی حیاتی است که در آن امکان چرخش وجود دارد. اندیکاتور RSI به این موضوع اشاره دارد، هرچند به تثبیت بیشتر قبل از شروع یک رالی جدید نیز اشاره می کند. در زمان انتشار این مقاله، قیمت دوج کوین ۰/۱۱۴ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته اندکی کاهش یافته است.

انباشت دوج کوین ادامه دارد: یک علامت مثبت
به نظر می رسد هولدرهای برتر دوج کوین در بحبوحه نوسانات فعلی بازار ارزهای دیجیتال، رمزارزها را با تخفیف خریداری می کنند. شایان ذکر است که هر چرخه بازار دارای یک مرحله انباشت است، که طی آن قیمت ها افت می کنند و سرمایه گذاران خلاف گرا فرصتی برای خرید با قیمت پایین تر می بینند.

2022 03 12 17 57 44 DOGE Might Add 5th Red Monthly Candle But Heres Another Reason This Is Bullish - دوج کوین در انتظار پنجمین کندل قرمز ماهانه خود قرار دارد

هنگامی که این چرخه بازار به پایان رسید، چرخه بعدی، “مرحله قیمت افزایی” آغاز می شود. این به مرحله ای اشاره دارد که در آن بازار برای مدتی باثبات بوده و شروع به حرکت بالاتر می کند.

طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۰ هولدر برتر دوج کوین پرتفوی خود را افزایش داده اند و WhaleStats افزایش ۹۸۷/۷۶ درصدی در میانگین موجودی DOGE در این دسته از سرمایه گذاران را گزارش می دهد. میانگین ارزش DOGE در پرتفوی آنها نیز ۹۲۹/۳۳ درصد رشد داشته است.

سوددهی دوج کوین، طبق داده های IntoTheBlock، در ۵۳٪ باقی می ماند. انتظار می‌رود آدرس‌های بیشتر برای شبکه مفید باشد، زیرا هولدرها تمایل کمتری به فروش دارند تا به سود در پوزیشن های خود برسند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا