اخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

رسیدن نرخ استیکینگ آوالانچ به بالای ۵۰ درصد!

وو بلاکچین (WuBlockchain) گزارش می دهد که نرخ استیکینگ شبکه آوالانچ (Avalanche) از ۵۰ درصد فراتر رفته است. بیشتر استیک کنندگان در ایالات متحده مستقر هستند و از آمازون کلود سرویس(Amazon Cloud Services) برای اعتبارسنجی شبکه استفاده می کنند.

همانطور که این روزنامه نگار گزارش می دهد، او انتظار دارد که نرخ استیک این شبکه در آینده افزایش یابد. در مجموع ۶۴.۵ درصد از گره های اعتبارسنجی توسط آمازون کلود سرویس تغذیه می شوند، در حالی که نیمی دیگر بین ارائه دهندگان کوچکتر مانند Digital Ocean، Heinzner Onli و Contabo توزیع می شود. اما در کمال تعجب، Google LLC حتی ۵ درصد از توزیع ارائه دهندگان را پوشش نمی دهد.

مقام دوم از نظر کشوری به آلمان تعلق دارد که تقریباً با ۲۵ درصد از تمام اعتبار سنجی ها، در یکی از بزرگترین کشورهای اروپایی قرار دارند.

الزامات اعتبار سنجی و نماینده

برای تبدیل شدن به یک اعتبار سنج آوالانچ (AVAX)، کاربران باید حداقل ۲۰۰۰ AVAX در موجودی خود داشته باشند که اکنون تقریباً ۱۴۲۰۰۰ دلار ارزش دارد و این الزامات برای نمایندگی ها کمتر است، یعنی حدود ۲۵ AVAX.

آوالانچ 2 - رسیدن نرخ استیکینگ آوالانچ به بالای 50 درصد!

حداقل زمان استیکینگ وجوه برای اعتبارسنجی دو هفته و حداکثر یک سال است. مشابه همین الزامات برای نمایندگی مناسب است و نرخ نمایندگی ۲ درصد است.

خطر اصلی برای اعتبار سنج ها، ناتوانی در معکوس کردن تراکنش ها است، از این رو، هیچ راهی برای تغییر پارامترهای اولیه برای هر گره وجود ندارد. پس از امضای تراکنش، کاربران نمی‌توانند استیک را خیلی زود حذف کنند یا مبلغ استیکینگ یا آدرس پاداش را تغییر دهند.

پرایس اکشن AVAX

به لطف ساختار استیکینگ بسیار توسعه یافته و مشارکت بالای جامعه AVAX، قیمت این دارایی به طور کلی بهتر از کلیت بازار است و از ژانویه(دی) بیش از ۱۷ درصد افزایش یافته است، در حالی که دارایی های مشابه مانند سولانا(Solana)، حدود ۱۲ درصد ضرر می کنند.

در زمان انتشار این مطلب، AVAX با قیمت ۷۱ دلار معامله می شود و همچنان در محدوده شکل گرفته از فوریه(بهمن) به حرکت خود ادامه می دهد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا