اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار فاندامنتال

بنیاد توسعه استلار صندوق سرمایه گذاری ۳۰ میلیون دلاری را راه اندازی می کند

توسعه دهندگانی که بر روی بلاکچین استلار سرمایه گذاری می کنند، اکنون به سرمایه ای از یک صندوق ۳۰ میلیون دلاری که امروز توسط بنیاد توسعه استلار معرفی شده است، دسترسی دارند. این صندوق، دارای حواله جهانی است و می تواند چک هایی تا سقف ۵۰۰,۰۰۰ دلار صادر کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، اولین سرمایه گذاری ها در حقوق و دستمزد، حواله، NFTها و محصولات فرامرزی خواهد بود. دو مورد از اولین سرمایه گذاری های آن در آمریکای لاتین و یکی در آفریقا است. Trace Finance، مستقر در آمریکای لاتین، با استفاده از استیبل کوین‌ها، برای استارت‌آپ‌هایی که سرمایه‌گذاری ریسک پذیر دریافت کرده‌اند، به فرآیند حواله کمک می‌کند.

یکی دیگر از اولین شرکت های پرتفوی صندوق، Bitwage، از رمزارز و استیبل کوین برای کمک به اجرای کارآمدتر حقوق و دستمزد بین المللی و صورتحساب استفاده می کند. دنل دیکسون (Denelle Dixon)، مدیر عامل SDF، در بیانیه‌ای گفت: “ما باید هوشیار و فراگیرتر باشیم تا بتوانیم واقعاً صنعتی بسازیم که افراد بیشتری را با دسترسی بهتر به خدمات مالی در اختیار داشته باشد. روشی که برای تأمین مالی و حمایت از شرکت‌ها در ابتدای کار انتخاب می‌کنیم.”

رمزارز استلار، XLM، در روز سه‌شنبه با قیمت ۰.۱۷۷ دلار معامله شد که ۲ درصد در روز کاهش داشته است. ارزش بازار آن ۴.۳ میلیارد دلار می باشد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: Coindesk

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا