اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفایاخبار فاندامنتال

پلتفرم IoTeX صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری را برای حمایت از سیستم MachineFi راه اندازی می کند

شبکه اینترنت اشیا (IoT) متمرکز بر بلاکچین، راه اندازی یک صندوق اکوسیستم پایدار ۱۰۰ میلیون دلاری را با تمرکز بر اقتصاد غیرمتمرکز اعلام کرده است.

این صندوق از بیش از ۱۰۰۰ استارت‌آپ غیرمتمرکز اقتصاد سیستمی حمایت می‌کند که بر توسعه موارد استفاده تمرکز دارند که بیش از ۱۰ میلیون دستگاه هوشمند را در طی سه سال آینده به پورتال MachineFi متصل می‌کنند.

رئیس سرمایه گذاری و اکوسیستم، جینگ سان (Jing Sun)، توضیح داد که این صندوق برای خدمت به عنوان وسیله ای پایدار طراحی شده است که می تواند بیش از ۱۰۰۰۰ کسب و کار متمرکز بر MachineFi را در ۲ دهه آینده پشتیبانی کند. این منجر به اتصال ده ها میلیارد دستگاه به پورتال IoTeX MachineFi می شود.

طبق IoTeX، اقتصاد ماشینی غیرمتمرکز یک چشم انداز در حال توسعه است که در آن مردم نیروی محرکه رشد اقتصادی نیستند. در عوض، ماشین‌ها مسئول سیاست‌هایی خواهند بود که بر رشد اقتصاد تأثیر می‌گذارند. در هسته این نوع جدید اقتصاد، هوش مصنوعی و فناوری بلاکچین نهفته است که امکان ایجاد روشی امن تر، پایدارتر و کارآمدتر برای انجام کارها را فراهم می کند.

هدف این صندوق تاثیرگذاری در پارادایم جدید مبتنی بر Web3 است. فرض اساسی MachineFi این است که منابع و اطلاعات ماشینی برای ارائه ارزش و مالکیت به افراد به جای شرکت‌های متمرکز، پولی می‌شوند. به طور خلاصه، MachineFi مالی کردن ماشین‌ها و ابزارهای متصل به اینترنت است.

سان توضیح داد که بنیاد IoTex همه توسعه دهندگان DApp را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهد داد تا اطمینان حاصل کند که آن ها به طور موثر، سیستم مالی ماشینی را فعال می کنند. در صورت موفقیت، توسعه دهندگان “تمام پشتیبانی لازم برای موفقیت را دریافت خواهند کرد.”

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: Coinquora

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا