اخباراخبار سهام های بین المللیسهام بین المللی

کنفرانس ریلی Teamsters Canada می گوید که راه‌آهن کانادا و اتحادیه هنوز بر اساس توافق فاصله زیادی دارند

اتحادیه کارگری نماینده کارکنان راه‌آهن کانادا (NYSE:CP) روز جمعه گفت که مذاکرات بر سر قرارداد پس از صدور اخطار بیرون راندن کارکنان توسط شرکت دشوار است و طرفین هنوز تا رسیدن به توافق فاصله دارند.

دومین اپراتور بزرگ راه آهن کانادا روز چهارشنبه به کنفرانس ریلی Teamsters Canada اطلاع داد که کار ۳۰۰۰ مهندس، راهبر و کارگر محوطه را در اوایل روز یکشنبه تعطیل می کند و مانع از پیشرفت در مذاکرات در مورد توافقی که شامل حقوق بازنشستگی، حقوق و مزایا است، می شود.

Teamsters Canada در بیانیه ای گفت: «مذاکرات دشوار است و طرفین از هم فاصله دارند.» وی افزود که مذاکرات در اواخر بعد از ظهر جمعه در کلگری با حضور یک میانجی از سر گرفته شد.

راه‌آهن کانادا در بیانیه ای ایمیلی به رویترز گفت که به امید اجتناب از اختلال در کار، “این شرکت به مذاکره با حسن نیت و رهبری TCRC برای دستیابی به یک توافق یا ورود به داوری ادامه خواهد داد.”

هزاران کارگر در راه‌آهن کانادا این هفته تهدید به اعتصاب کردند که به طور بالقوه باعث اختلال در حرکت غلات، پتاس و زغال سنگ در زمان افزایش قیمت کالاها می شود.

این شرکت می‌گوید مسئله اصلی درخواست اتحادیه برای سقف بازنشستگی بالاتر است، در حالی که رانندگان نگرانی‌ها در مورد حقوق و مزایا را نیز مطرح می‌کنند.

آخرین اختلال عمده در کار راه آهن، اعتصاب هشت روزه شرکت راه آهن ملی کانادا (TSX:CNR) در سال ۲۰۱۹ بود. اما طبق گزارش انجمن پرورش دهندگان گندم کانادا، در ۱۲ سال گذشته، ۱۲ توقف به دلیل آب و هوای نامناسب و یا مشکلات کارگری رخ داده است. 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: Investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا