اخبار بیت کوینبرگزیده ها

تکلیف بیت کوین تا پایان هفته مشخص می‌شود

زمان مطالعه: ۳ دقیقه

روند نزولی چند ماه اخیر بیت کوین شکسته شده است و سطح کلیدی ۴۴ هزار دلار نیز با توجه با قدرت بالای خریداران بیت کوین شکسته شد!

به گزارش سایت کوین تلگراف، بیشتر تحلیل‌گران بازار رمزارزها اعتقاد دارند که سطح ۴۴ هزار دلار باید به سطح حمایتی تبدیل شود تا بتوان انتظار تغییر جهت روند را در سطح کلان داشت.bitcoin-must-breakout-44k-resistance

قیمت بیت کوین در چند روز گذشته و به دلیل افزایش احساسات مثبت به این بازار، از ۴۴ هزار دلار نیز عبور کرد و قیمت اتریوم نیز توانست از سطح ۳ هزار دلار بگذرد.

بیت کوین باید بتواند ۴۴ هزار دلار را به سطح حمایتی تبدیل کند!

براساس داده‌های سایت تریدینگ ویو بیت کوین توانست در نتیجه یک جهش میان روزی، قیمت خود را از ۴۳ هزار دلار به بالاترین سطح روزانه در ۴۴ هزار و ۱۸۴ دلار برساند.

براساس نظر تحلیل‌گر توییتری به نام Rekt Capital بیت کوین باید سطح ۴۴ هزار دلار را به سطح حمایتی تبدیل کند تا بتوانیم بگوییم که روند کاملا صعودی شده است.

همان‌طور که در نمودار ۱ هفته‌ای بیت کوین نیز مشاهده می‌کنید، بیت کوین درحال شکست الگوی مثلث صعودی خود است و این مسئله می‌تواند قیمت بیت کوین را به ۵۰ و ۵۵ هزار دلار نیز برساند!bitcoin-must-breakout-44k-resistance

درحالی که عده زیادی از فعالان بازار رمزارزها با توجه به صعود چشمگیر بیت کوین، خبر از بازگشت بازار صعودی داده‌اند، Rekt Capital هشدار داده است که باید منتظر بسته شدن کندل هفتگی بالای سطح مقاومتی ۴۴ هزار دلار بود!

همچنین اگر بعد از بسته شدن کندل هفتگی بالای سطح مقاومتی ۴۴ هزار دلار، خریداران بتوانند قیمت را در طی هفته بعدی، بالای ۴۴ هزار دلار نگه دارند، می‌توان انتظار صعودی بیشتر را داشت، بنابراین عجله نکنید!

یکی از فعالین بازار رمزارزها که با نام مستعار Sheldon the Sniper در توییتر فعال است، نمودار زیر را منتشر کرده و سطح مقاومتی بیت کوین را محدوده ۴۴ هزار تا ۴۶ هزار دلار در نظر گرفته است.bitcoin-must-breakout-44k-resistance

او معتقد است که احتمالا بیت کوین در این محدوده گیر خواهد کرد و در صورت داشتن قدرت کافی می‌تواند آن را بشکند. در حال حاضر ارزش کل بازار رمزارزها حدود ۲ تریلیون دلار است و نرخ تسلط بیت کوین نیز به عدد ۴۲ درصد نزدیک می‌شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا