اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی و اکسچنج

سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری FTX در اپلیکیشن بانکی Dave

دیو(DAVE)، یک اپلیکیشن بانکداری لیست شده در بورس، با FTX US، بازوی ایالتی غول صرافیهای ارزهای دیجیتال FTX، شراکت استراتژیک کرده است. این شرکت همچنین ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه گذاری از FTX Ventures، صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر ۲ میلیارد دلاری صرافی دریافت کرد.

FTX US و Dave در حال حاضر در حال بررسی نحوه ارائه پرداخت دارایی دیجیتال در پلت فرم Dave هستند. FTX US به عنوان شریک انحصاری برای هر محصول ارز دیجیتال خدمت خواهد کرد.

سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری FTX Ventures از طریق یک اوراق قابل تبدیل، نوعی بدهی کوتاه مدت بود.

برت هریسون(Brett Harrison) رئیس FTX ایالات متحده، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت: ما دائماً به دنبال همسویی با شرکت‌هایی هستیم که دیدگاه ما را به اشتراک می‌گذارند، مدل‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد و تحول آفرین دارند و می‌توانند به پذیرش گسترده دارایی‌های دیجیتال کمک کنند.

دیو، که میلیاردر مارک کوبان را در میان حامیان خود به حساب می‌آورد، در ژانویه از طریق ادغام ۴ میلیارد دلاری با شرکت SPAC (شرکت با هدف ویژه تملک) VPC Impact Acquisition Holdings III وارد بازار سهام شد.

در اوایل سال جاری، FTX US در یکی از بزرگترین دورهای سری A صنعت کریپتو، ۴۰۰ میلیون دلار در یک ارزشگذاری ۸ میلیارد دلاری جمع آوری کرد.

سهام دیو در معاملات روز دوشنبه ۴.۸۵ درصد افزایش یافت و در معاملات پس از پایان بازار حدود ۳ درصد افزایش یافت. این شرکت همچنین سود سه ماهه چهارم را پس از پایان ساعات بازار در روز دوشنبه گزارش داد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع:coindesk

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا