اخباراخبار آلتکویناخبار ارز دیجیتالاخبار ترا(LUNA)

همزمان با رشد بیت کوین، LUNA رکورد جدیدی را بالاتر از ۱۰۶ دلار ثبت کرد

داده‌ها نشان می‌دهد که رمزارز LUNA در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته و رکورد قیمتی جدیدی را با رسیدن به ۱۰۶.۳ دلار را ثبت کرده است.نمودارهای قیمت نشان می دهد که LUNA از اوایل این ماه به بالاترین سطح قبلی یعنی ۱۰۴.۷۴ دلار رسیده است.

 

X24OA5RXMZDB5FRH7PI5P3ZU4A 300x137 - همزمان با رشد بیت کوین، LUNA رکورد جدیدی را بالاتر از 106 دلار ثبت کرد

 

LUNA یکی از دو رمزارز بومی شبکه Terra است، چارچوبی که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بلاکچین های سفارشی ایجاد کنند و برنامه های غیرمتمرکز خود را در بستر Terra برای موارد استفاده مختلف بسازند. احساسات برای LUNA در ماه گذشته عمدتاً به دلیل Luna Foundation Guard (LFG)، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سنگاپور که بیش از ۳ میلیارد دلار بیت کوین، به عنوان پشتوانه اضافی برای UST، استیبل کوین غیرمتمرکز دلاری ترا، خریداری می کند، افزایش یافته است.

تقاضای LFG برای بیت کوین در هفته گذشته منجر به بهبودی قیمت شده است. بیت کوین دیروز از سطح ۴۷۰۰۰ دلار عبور کرد که بالاترین سطح از ابتدای سال جاری بوده است. داده‌ها نشان می‌دهد که لونا حدود ۸۶۲۱۵.۷ درصد از پایین‌ترین قیمت تاریخ خود یعنی ۰.۱۲۱۷۹۸ دلار در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۱۳۹۸) افزایش یافته است و آن را به یکی از بهترین رمزارزها با عملکرد قیمتی عالی در دو سال گذشته تبدیل کرده است. لونا در زمان نگارش این خبر دارای ارزش بازار ۳۷ میلیارد دلاری است و در بین سایر رمزارزها در رتبه هشتم قرار دارد.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.
منبع: Coindesk

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا