اخبار ارز دیجیتالتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل نیر پروتکل(NEAR)؛ شنبه ۱۳ فروردین

رمزارز نیر پروتکل پس از پشت سر گذاشتن فاز تجمع یا انباشت (Accumulation phase) در ماه های ژانویه (دی-بهمن) و فوریه(بهمن-اسفند) ، به مرحله بعدی الگوی بازگشتی کف گرد وارد شده است که به عنوان رالی بازیابی شناخته می شود. در روز نخستت ماه مارس(اسفند-فروردین)، خریداران این رمزارز توانستند با موفقیت قیمت را به بالای سطح روانی ۱۰ دلار برسانند و نخستین نشانه بازیابی قیمت از این طریق ملاحظه شد.

kWgi74qV 300x171 - تحلیل نیر پروتکل(NEAR)؛ شنبه 13 فروردین

نکات اصلی:

شاخص RSI در تایم فریم روزانه درحال نزدیک شدن به ناحیه اشباع خرید است
یک ناحیه عرضه قدرتمند در حدود ۷.۳ دلار در نمودار NEAR شکل گرفته است
حجم معاملات روزانه این رمزارز ، ۱.۰۹ میلیارد دلار است که ۳۶ درصد افزایش پیدا کرده است

پس از دو هفته پایداری و تثبیت قیمت در بالای سطح ۱۰ دلاری، جفت ارز NEAR/USDT مجددا شروع به صعود کرد و مقاومت قابل توجه ۱۳.۵ دلاری را پشت سر گذاشت. این رالی منجر به افزایش ۲۰ درصدی قیمت این آلت کوین شد. این درحالیست که قیمت NEAR همچنان به طور تدریجی درحال نزدیک شدن به مقاومت سقف تاریخی خود در ۲۰.۶ دلار است..

با توجه به تاثیرات این الگوی گاوی، انتظار می‌رود قیمت NEAR به رشد خود ادامه دهد و به رکورد تاریخی خود طی این ماه برسد. با این حال، یک ناحیه عرضه قوی در حدود ۱۷.۳ دلار می تواند با رالی فعلی مقابله کند.

ماه مارس، یک ماه پرماجرا برای انجمن NEAR بوده است.

از سوی دیگر، عبور موفقیت آمیز قیمت از این سطح مقاومتی منجر به افزایش ۱۸.۵ درصدی آن خواهد شد و NEAR را به سطح ۲۰.۶۵ دلاری می رساند. علاوه بر آن، این الگوی گرد می تواند قیمت را به سطوح بالاتری نیز برساند.

اندیکاتور های تکنیکال

قیمت NEAR به بالای EMAهای قابل توجه از قبیل ۲۰، ۵۰، ۱۰۰، و ۲۰۰ رشد کرده است که حاکی از قدرتمند بودن روند گاوی است. معامله گران رمزارزی می توانند در هنگام هر گونه عقب نشینی قیمت ، انتظار حمایت مستحکم از این خطوط را داشته باشند.

شاخص RSI روزانه از یک رالی پایدار پیروی می کند که هیچ گونه شواهد ضعیفی را از خود نشان نمی دهد.

سطوح مقاومتی: ۱۷.۳ دلار، ۲۰.۶۵ دلار
سطوح حمایتی: ۱۳.۳ دلار و ۱۰ دلار

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع :coingape

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا