اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالتحلیلتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه ۱۵ فروردین

اتریوم بالاتر از سطح پیووت ۳۴۰۰ دلار باقی ماند و با تشکیل یک مبنای حمایتی قوی در این ناحیه، افزایش جدیدی را بالاتر از منطقه مقاومت ۳۴۵۰ دلاری آغاز کرد.

حرکت اتر بالاتر از سطح ۳۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) ادامه یافت و حتی به تراز ۳۵۵۰ دلار رسید و با سقف قیمت ۳۵۸۰ دلار معامله شد. قیمت اکنون در حال کاهش بوده و نزدیک به سطح ۳۵۰۰ دلار تحکیم می شود.

چارت اتر 1 - تحلیل تکنیکال اتریوم؛ دوشنبه 15 فروردین

یک کانال صعودی اصلی با حمایتی نزدیک به ۳۴۵۵ دلار نیز در نمودار ساعتی جفت ارز ETH/USD در حال شکل گیری است. در این روند صعودی، قیمت در نزدیکی تراز ۳۵۲۵ دلار با اولین مقاومت مواجه می شود. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۳۵۷۵ دلار مانع حرکت گاوها می شود. برای شروع یک موج صعودی جدید، اتر باید مقاومت ۳۵۷۵ دلاری را پشت سر بگذارد. در این حالت، قیمت حتی می تواند از سطح ۳۶۰۰ دلار عبور کرده و به مانع بعدی در حدود ۳۶۸۰ دلار برسد.

اگر اتریوم نتواند حرکت تازه ای را بالاتر از سطح ۳۵۲۵ دلار آغاز کند، به حرکت اصلاحی خود ادامه می دهد. نزدیک ترین حمایت در این مسیر نزولی نزدیک به منطقه ۳۵۰۰ دلاری واقع است.

حمایت بعدی نزدیک به سطح ۳۴۲۵ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ (یک ساعته) به کمک خرس های می آید. حمایت اصلی اکنون نزدیک به منطقه ۳۴۰۰ دلار یا سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% حرکت صعودی ۳۲۱۵ دلار به ۳۵۸۰ دلار در حال تشکیل است. شکست نزولی به زیر منطقه حمایتی ۳۴۰۰ دلاری ممکن است قیمت را به سمت تراز ۳۲۲۰ دلار سوق دهد.

اندیکاتورهای تکنیکال

MACD ساعتی برای جفت ارز ETH/USD در منطقه صعودی شتاب خود را از دست می دهد.

RSI ساعتی برای جفت ارز ETH/USD اکنون بالاتر از سطح ۵۰ است.

حمایت  اصلی: ۳۴۰۰ دلار

مقاومت اصلی: ۳۵۷۵ دلار

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: newsbtc

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا