اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بزرگان ارز دیجیتالسهام توئیتر

ایلان ماسک به هیئت مدیره توییتر می‌پیوندد، این اتفاق چه معنایی می‌تواند برای دوج داشته باشد؟

به تازگی گزارش شده است که ایلان ماسک (Elon Musk) پس از اعلام مالکیت ۹/۲ درصدی سهام شرکت توییتر (یعنی ۷۳/۵ میلیون سهم) در روز دوشنبه، برای پیوستن به هیئت مدیره این شرکت منصوب شده است. این اتفاق او را به بزرگترین سرمایه گذار توییتر تبدیل می کند.

طبق شرایط سرمایه گذاری، ۱۴/۹ درصد بیشترین سهمی است که او به طور کلی به عنوان یک سرمایه گذار انفرادی، عضو یک گروه سرمایه گذاری یا مدیر توییتر مجاز به داشتن آن است.

اکنون، پاراگ آگراوال (Parag Agrawal)، مدیرعامل توییتر که جانشین جک دورسی (Jack Dorsey) شده است، این خبر را منتشر کرده است که ماسک به هیئت مدیره این شرکت خواهد پیوست.

او به عنوان مدیر کلاس دوم خدمت خواهد کرد و دوره او دو سال دیگر در جلسه سهامداران توییتر در سال ۲۰۲۴ به پایان می رسد.

ماسک یک طرفدار قدیمی دوج کوین است. او قبلاً اعلام کرده بود که از پیاده‌سازی این میم کوین در رسانه‌های اجتماعی حمایت می‌کند و حتی به‌طور جدی به فکر ایجاد یک پلتفرم جدید بوده است. پس از اینکه توییتر ویژگی‌ پاداش دادن با بیت‌کوین و اتریوم را در سال گذشته راه‌اندازی کرد، بیلی مارکوس (Billy Markus)، یکی از بنیانگذاران دوج، علناً از توییتر خواست تا پاداش با دوج را نیز اجرا کند.

حالا که ماسک می تواند بر روند تصمیم گیری در توییتر تأثیر بگذارد، چه کسی می داند؟ شاید او کاری برای تبلیغ دوج کوین در آنجا انجام دهد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا