اخباراخبار ارز دیجیتال

یو اف سی پاداش مبارزان خود را با ارزهای دیجیتال پرداخت می کند

بزرگترین لیگ MMA (هنرهای رزمی ترکیبی) جهان، Ultimate Fighting Championship (UFC)، شروع به پرداخت پاداش های اضافی به مبارزان خود از طریق ارزهای دیجیتال می کند. این لیگ قبلاً با شرکت‌های مرتبط با رمزارزها همکاری کرده و اکنون به گفته بلومبرگ، به سه مبارز برتر در هر رویداد پولی، بیت کوین پرداخت می‌کند.

رای طرفداران برنده هر “پاداش رمزارزی” را تعیین می کند. سه مبارز خوش شانس در مجموع ۶۰،۰۰۰ دلار را بین یکدیگر تقسیم خواهند کرد و همانطور که شرکت گفته، این نوع جدید پاداش ها، به پاداش های نقدی سنتی برای بهترین عملکرد شب، بهترین مبارزه شب و غیره اضافه می شود.

در سال گذشته، UFC یک اسپانسری ۱۰ ساله ۱۷۵ میلیون دلاری با یک شرکت مرتبط با ارزهای دیجیتال امضا کرده است که راه حل های تبادل، ذخیره سازی و معامله را برای علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ارائه می دهد.

در سال ۲۰۲۱، شرکت‌ها و پلتفرم‌های رمزارزی میلیون‌ها دلار را در حمایت مالی برای شرکت‌های شناخته شده مانند UFC و حتی لیگ‌های ورزشی مانند MLB (لیگ اصلی بیسبال)، FIFA، فرمول ۱ و سایر شرکت‌ها و امتیازات مرتبط با ورزش سرمایه‌گذاری کردند.

در مورد مبارزان، آنها پاداش خود را به صورت بیت کوین با مبلغ ثابت دلاری در زمان رویداد دریافت خواهند کرد. انتظار می‌رود اولین پاداش کریپتویی در UFC ۲۷۳ آتی “Volkanovski vs. the Korean Zombie” داده شود، جایی که طرفداران مسابقه قهرمانی سبک وزن را در رویداد اصلی با الکساندر ولکانوفسکی در برابر چان سونگ جونگ خواهند دید. رویداد دیگر مسابقه قهرمانی بین الجاماین استرلینگ و پتر یان است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا