اخبار ارز دیجیتالاخبار ریپلتحلیل ارزهای دیجیتالمطالب ویژه

تحلیل تکنیکال ریپل (XRP)؛ شنبه ۲۰ فروردین

پرایش اکشن رمزارز ریپل (XRP) از ۲۲ ژانویه(۲ بهمن) گاوی بوده است، اما این دورنگار به تدریج روبه تغییر است. به دنبال سقوط فوری و ناگهانی بیت کوین در ۶ مارس(۱۵ اسفند) ، اکثر آلتکوین ها همانند ریپل ضعیف به نظر میرسند.

اگرچه قیمت XRP در ۶ آوریل(۱۷ فروردین) بلافاصله با افت ۱۰ درصدی به زیر سطح ۰.۷۷۶ دلاری کاهش یافت ، اما به طور سریع بازیابی شد. ریپل پس اینکه به مدت یک روز در بالای این سطح قرار گرفت ، مجددا به زیر آن کاهش یافت. این شرایط حاکی از کاهش آرام و آهسته مومنتوم گاوی  است.

بازیابی سریع ریپل به نفع گاوها خواهد بود و آنرا در مسیر مورد امتحان قرار دادن سطح روانی ۱ دلار قرار می دهد. با این حال، تداوم روند نزولی ، XRP را وارد ناحیه خرید خواهد کرد که از ۰.۶۲۶ دلار الی ۰.۶۸۸ دلار امتداد می یابد.

با ورود خریداران حاشیه‌ای به بازار در این ناحیه ، رالی گاوی آغاز می شود که در اثر آن، این آلت کوین می تواند به سقف محدوده قیمتی در ۰.۹۱۶ دلار برسد و در نهایت ،مقاومت یک دلاری مورد هدف قرار دهد.

XRPUSDT 2022 04 09 07 30 37 637850713025603643 300x170 - تحلیل تکنیکال ریپل (XRP)؛ شنبه 20 فروردین
نمودار روزانه جفت ارز XRP/USDT

علیرغم اینکه دورنگار XRP در میان‌مدت و بلندمدت، گاوی به نظر میرسد ، اما در صورتی که بزرگترین رمزارز بازار نتواند مومنتوم خود را حفظ کند ، سناریوی کوتاه‌مدت این رمزارز می تواند به سرعت تغییر کند.

بسته شدن کندلی روزانه زیر سطح ۰.۶۰ دلاری ، سناریوی گاوی را باطل می کند. در چنین شرایطی، قیمت XRP می‌تواند پیش از  آغاز روند جدید خود ، به کف محدوده قیمتی خود یعنی ۰.۵۵ دلار کاهش یابد.

 

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع:fxstreet

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا