اخباراخبار سهام های بین المللیسهام شرکت های تکنولوژیسهام شرکت های مالی

با افزایش ترس از رکود در ایالات متحده، کتی وود همچنان در مورد تسلا صعودی است

با توجه به گزارش نیویورک رویترز، کتی وود از آرک اینوست، روز سه شنبه اعلام کرد: علیرغم نگرانی های فزاینده از رکود اقتصادی ایالات متحده و تعطیلی کارخانه شرکت خودروسازی تسلا (NASDAQ:TSLA) در شانگهای به دلیل افزایش موارد ابتلا به ویروس کرونا، همچنان نسبت به سهام این کمپانی صعودی می باشد.

او در یک وبینار گفت: “آنچه در طول کووید در مورد مشکلات حل نوآوری ها گفتیم، به سمت رشد بیش از حد حرکت خواهد کرد.”

موضع صعودی وود در مورد فناوری در حالی است که بازده اوراق خزانه دو ساله در هفته‌های اخیر از اوراق خزانه ۱۰ ساله بالاتر رفته است، که اغلب پیش‌ روی رکودها این اتفاق می افتد.

وود که ARK Innovation ETF او بهترین صندوق سرمایه گذاری ایالات متحده در سال ۲۰۲۰ بود، گفت که انتظار دارد با روی آوردن سرمایه گذاران به فناوری برای حل مشکلات اقتصادی، “نوآوری های نوین و درحال رشد” مورد توجه قرار گیرد.

سهام تسلا تا به امروز ۶ درصد کاهش داشته است و به طور کلی، سهام مربوط به صندوق ARK Innovation تا به امروز ۳۶.۷ درصد کاهش یافته است، عملکردی که آن را در بدترین صدک در میان ۶۱۵ صندوق رشد متوسط ​​ایالات متحده که توسط مورنینگ استار دنبال شده است، قرار می دهد. سهام این صندوق در معاملات بعد از ظهر سه شنبه فقط ۰.۵ درصد افزایش یافته است.

بر اساس داده های Lipper، سرمایه گذاران در طول سه هفته گذشته تقریباً ۷۹۱ میلیارد دلار از این صندوق خارج کرده اند. این شکست سه هفته ای طولانی ترین دوره از نوامبر (آبان) بوده است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: Investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا