اخباراخبار سهام های بین المللیسهام شرکت های تکنولوژی

پلتفرم Yelp مزایایی را برای سفرهای سقط جنین به کارگران ایالات متحده ترتیب می دهد

بنابر گزارش رویترز، شرکت Yelp (NYSE:YELP) روز سه‌شنبه اعلام کرد که از ماه آینده هزینه‌های کارکنان و افراد تحت تکفل آن ها را که برای خدمات سقط جنین به ایالت دیگری سفر می‌کنند، پوشش می‌دهد و آن را به جدیدترین شرکت آمریکایی تبدیل می‌کند که مزایای مشابهی را ارائه می‌کند.

پلتفرم نقد و بررسی با منبع جمعی برای رستوران ها و سایر مشاغل، مزایای سفر را برای کارمندان آمریکایی خود فراهم می کند که باید به خارج از ایالت هایی مانند تگزاس و اوکلاهاما که دسترسی به خدمات سقط جنین را محدود کرده اند سفر کنند.

میریام وارن (Miriam Warren)، مدیر ارشد Yelp، در بیانیه ای گفت: “به عنوان اولین شرکت از راه دور با نیروی کار پراکنده، این مزیت جدید به کارمندان ایالات متحده و وابستگان آن ها اجازه می دهد تا دسترسی عادلانه ای به مراقبت های باروری داشته باشند، صرف نظر از اینکه کجا زندگی می کنند.” سایر شرکت ها نیز متعهد شده اند که حمایت مشابهی را به کارمندان خود در تگزاس ارائه دهند.

کوین استیت، فرماندار اوکلاهاما روز سه‌شنبه لایحه‌ای را امضا کرد که انجام سقط جنین در این ایالت را غیرقانونی می‌کند، مگر در موارد اضطراری پزشکی، و افرادی را که این کار انجام می دهند را تا ۱۰۰ هزار دلار جریمه و ۱۰ سال حبس محکوم می‌کند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: Investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا