اخبار بیت کوینبرگزیده ها

آخرین خبرها از صعود بیت کوین و ارزهای دیجیتال

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

پس از چندین روز متوالی کاهش قیمت، بیت کوین (BTC) مسیر خود را معکوس کرد و چند هزار دلار افزایش قیمت داشت. به دنبال ارز دیجیتال برتر جهان، آلت کوین‌ها نیز کمی رشد کردند.

قیمت بیت کوین به ۴۱ هزار دلار رسید!

به گزارش سایت کریپتوپوتیتو، به جرات می‌توان گفت که وضعیت بیت کوین در هفته گذشته چندان خوب نبود. این ارز دیجیتال که در ابتدای ماه، در محدوده ۴۷ هزار دلار معامله می‌شد، در هفته‌های گذشته هدف خرس‌ها قرار گرفت و افت قابل‌توجهی را تجربه کرد. در این مسیر نزولی، قیمت بیت کوین ابتدا به ۴۵ هزار دلار و سپس، به ۴۳ هزار دلار کاهش یافت. این وضعیت در چند روز گذشته بدتر هم شد و قیمت بیت کوین برای اولین بار در یک ماه گذشته به زیر ۴۰ هزار دلار سقوط کرد.

تا این‌که روز گذشته، گاوها بار دیگر به بازار برگشتند و توانستند قیمت بیت کوین را افزایش دهند. داده‌های بازار نشان می‌دهند که بیت کوین در حال حاضر کانال ۴۱ هزار دلار را پس گرفته و در محدوده ۴۱،۲۸۰ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، یک رشد ۲٫۷ درصدی دارد.

بیت کوین کش، پیشتاز بازار آلت کوین‌ها!

به دنبال رشد قیمتی بیت کوین، آلت کوین‌ها نیز کمی بهبود یافتند.

اتریوم (ETH) که چند روز پیش به زیر ۳ هزار دلار سقوط کرده بود، اکنون بالای ۳،۱۱۰ دلار معامله می‌شود. قیمت بایننس کوین (BNB) هم که در روزهای گذشته در سطوح کمتر از ۴۰۰ دلار معامله می‌شد، اکنون بالاتر از ۴۲۰ دلار قرار دارد.

ریپل (XRP)، سولانا (SOL)، ترا (LUNA)، کاردانو (ADA)، آوالانچ (AVAX) و پولکادات (DOT) نیز همگی در وضعیت سبز به سر می‌برند.

در این میان، بیت کوین کش (BCH) با بیش از ۱۳ درصد رشد، سبزترین آلت کوین در بین رمزارزهای با ارزش بازار متوسط است. این ارز دیجیتال در حال حاضر در نزدیکی سطح ۳۵۰ دلار معامله می‌شود.

به دنبال رشد قیمت بیت کوین و آلت کوین‌ها، ارزش کل بازار کریپتو هم حدود ۱٫۶۵ درصد (۷۰ میلیارد دلار) نسبت به روز گذشته بیشتر شده و توانسته است سطح ۱٫۹ تریلیون دلاری را پس بگیرد.

bitcoin-reclaims-40k
وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته.


نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا