اخبار کوتاه

بایننس به بیبی دوج روی خوش نشان داد!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

در ۱۸ آوریل ۲۰۲۲، بایننس یک راهنمای رسمی آموزشی با عنوان «خرید بیبی دوج کوین با استفاده از Binance» برای کاربران خود ارسال کرد و این در حالی است که دوج کوین در اپلیکیشن بایننس در دسترس نیست.
این راهنما نشان می‌دهد که بایننس به این توکن علاقه دارد و این باعث شده بسیاری گمان کنند که بایننس ممکن است بیبی دوج را در آینده لیست کند.
اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است ارزش این توکن افزایش یابد، زیرا سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارزهای دیجیتال بیشتری می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند.
در ۱۸ آوریل ۲۰۲۲، قیمت بیبی دوج کوین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۲۴۷۳ دلار بود.
پس از عبور از اوج قیمت، این رمزارز در ۱۶ ژانویه، ۲۰۲۲ ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۶۳۴۵ دلار ارزش داشت. در اینجا، می‌بینیم که ارزش بیبی دوج ،۱۵۶٪ افزایش یافت.
با این حال این توکن در ۱۵ مارس با ارزش ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۲۷۱۷ دلار، به کمترین قیمت خود رسید. بالاترین نقطه قیمتی آن نیز در ۲۸ مارس بود که به ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۳۵۹۳ دلار رسید.
این موارد نشان می‌دهد که قیمت بیبی دوج کوین ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۸۷۶ دلار یا ۳۲ درصد افزایش یافته است.
با در نظر گرفتن همه این موارد، می‌توان انتظار داشت که بیبی دوج تا پایان آوریل ۲۰۲۲ به ارزش ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۴ دلار برسد. اگر این رمزارز در بایننس لیست شود، قیمت آن می‌تواند به ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۶ دلار نیز برسد که این توکن را در هر دو مورد، به گزینه مناسبی برای خرید تبدیل می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا