اخبار کوتاه

ولع نهنگ‌ها برای بلعیدن شیبا بیشتر شده!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به گزارش پلتفرم WhaleStats، پس از لیست شدن میم توکن محبوب شیبا (SHIB) در پلتفرم معاملاتی رابین‌هود، خرید این رمزارز توسط نهنگ‌ها افزایش یافته است. طبق گزارش‌ها، اگرچه جذابیت شیبا در بین نهنگ‌ها بیشتر شده، اما هنوز به‌حدی نیست که بتواند آغازگر یک رالی دیگر برای این میم توکن باشد.
در این میان، افزایش خرید شیبا توسط نهنگ‌ها، باعث افزایش استفاده از قرارداد هوشمند شیبا شده و آن را به پراستفاده‌‌ترین قرارداد هوشمند در میان ۲ هزار کیف پول بزرگ اتریوم تبدیل کرده است.
علاوه بر استفاده زیاد از قرارداد هوشمند شیبا، شاخص‌های بازار و درون زنجیره‌ای این رمزارز نیز صعودی شده‌اند. به طوری که، میانگین ذخایر شیبا در آدرس‌ نهنگ‌ها با یک رشد ۰٫۸۶ درصدی به ۲٫۳۶ میلیارد توکن SHIB و حجم آن با یک رشد ۴۳۶ درصدی به ۵۳ میلیون دلار رسیده است.
علاوه بر این‌ها، جریان خالص شیبا به آدرس‌ نهنگ‌ها نیز تقریباً ۵۰۰ درصد افزایش یافته که نشان می‌دهد توکن‌های بیشتری به کیف پول‌ نهنگ‌ها سرازیر می‌شوند که نشان‌دهنده افزایش خوش‌بینی کوتاه‌مدت و میان‌مدت نسبت به شیبا در میان سرمایه‌گذاران بزرگ است.
علی‌رغم صعودی بودن این شاخص‌ها، متأسفانه هنوز SHIB نتوانسته حداقل بخش کوچکی از زیان‌هایی را که از نوامبر ۲۰۲۱ متحمل شده است، جبران کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا