اخبار کوتاه

بایننس هم با روسیه درافتاد!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

به دنبال تصویب بسته پنجم تحریم‌های اتحادیه اروپا علیه روسیه، بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در جهان از لحاظ حجم معاملات، محدودیت‌های جدیدی را برای کاربران روسی اعمال می‌کند.
صرافی بایننس روز پنج‌شنبه رسماً محدودیت‌های جدیدی را برای اتباع روسی اعلام کرد که بر اساس آن، اگر این افراد بیش از ۱۰ هزار یورو یا ۱۰،۸۰۰ دلار در این پلتفرم داشته باشند، دیگر نمی‌توانند از بازارهای اسپات و آتی، کیف پول‌های کاستدی (custody) یا امانی و همچنین، سپرده‌های استیکینگ بایننس، استفاده کنند.
بر اساس بیانیه بایننس، این محدودیت‌ها برای اتباع روسیه و اشخاص حقیقی و حقوقی مقیم این کشور، اعمال خواهند شد. افراد و مؤسساتی که این محدودیت‌ها شامل آنها می‌شود، ۹۰ روز فرصت دارند تا موقعیت‌های معاملاتی باز خود در بازارهای آتی یا مشتقه را ببندند.
چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، قبلاً اعلام کرده بود که صرافی‌های ارز دیجیتال هم باید به روشی مشابه با مؤسسات مالی سنتی، از تحریم‌ها پیروی کنند. البته او تأکید کرده که بایننس به دلیل تحریم‌های غرب علیه روسیه، به طور یک‌جانبه حساب‌های میلیون‌ها کاربر بی‌گناه را مسدود نخواهد کرد.

منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا