اخباراخبار سهام های بین المللی

گزارش عملکرد سه ماهه اول Intuitive Surgical

شرکت Intuitive Surgical (NASDAQ:ISRG) در روز پنجشنبه گزارش داد سود و درآمد سه ماهه اولش از پیش بینی تحلیلگران و انتظارات فراتر رفت Intuitive Surgical سود هر سهم(EPS) را ۱.۱۳ دلار از درآمد ۱.۴۹ میلیارد دلار اعلام کرد.تحلیلگرانی که توسط Investing.com از آنها نظرسنجی شد سود هر سهم را ۱.۰۸ دلار از درآمد ۱.۴۳ میلیارد دلار پیش بینی کرده بودند.
سهام Intuitive Surgical از ابتدای سال ۱۸ درصد افت داشته است ولی هنوز از سقف ۵۲ هفته ای ۳۶۹.۶۹ دلاری خود که در ۵ نوامبر ۲۰۲۱( ۱۴بهمن) به ثبت رسید ، ۲۰.۳۲ درصد کمتر است.سهام Intuitive Surgical نسبت به Nasdaq 100 که از ابتدای سال ۱۵.۹۳ درصد افت داشته است،عملکرد ضعیفتری دارد.

پس از این گزارش، سهام Intuitive Surgical در معاملات پس از پایان ساعت کاری ۲.۲۰ درصد افزایش یافت.

سود Intuitive Surgical مسیر دیگر شرکتهای بزرگ بخش سلامت و درمان را طی می کند

گزارش Intuitive Surgical پس از آن منتشر می شود که UnitedHealth در روز ۱۴ آوریل(۲۵فروردین)، با سود هر سهم ۵.۴۹ دلار از درآمد ۸۰.۱۵ میلیارد در مقایسه با پیش بینیهای ۵.۳۸ دلار سود به ازای هرسهم از درآمد ۷۸.۷۸ میلیارد دلار،فراتر از انتظار ظاهر شد.
J&J هم در روز سه شنبه با سود ۲.۶۷ دلار از درآمد ۲۳.۴۳ میلیارد دلارِ سه ماهه اول خود در مقایسه با پیشبینی سود هر سهم ۲.۵۹ دلار از درآمد ۲۳.۶۹ میلیارد دلار از انتظارات بهتر ظاهر شده است.
 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.
منبع:investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا