اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار استخراجاخبار سهام های بین المللیاخبار فاندامنتالسهام شرکت های تکنولوژی

راه اندازی صندوق سرمایه گذاری استخراج بیت کوین توسط شرکت SkyBridge

بر اساس پرونده ی موجود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، شرکت سرمایه گذاری SkyBridge، که توسط آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، سرمایه گذار و دستیار سابق دونالد ترامپ تأسیس شده است، یک صندوق سرمایه گذاری جدید را برای ایجاد فرصت سرمایه گذاری در صنعت استخراج بیت کوین راه اندازی کرده است.

بر اساس این پرونده، این صندوق سرمایه گذاری که SkyBridge BTC Mining L.P نام دارد، تاکنون حدود ۷ میلیون دلار جمع آوری کرده است.

به گفته یک منبع آشنا با این پرونده، اسکای بریج صندوقی را برای شرکای محدود منتخب، جهت سرمایه گذاری مشترک در استخراج کننده بیت کوین در مقیاس صنعتی Genesis Digital Assets ایجاد کرده است.

پیش از این، صندوق تامینی بخشی از افزایش سرمایه ۴۳۱ میلیون دلاری جنسیس در سال گذشته بود که این دومین بار برای SkyBridge بود که در این شرکت معدنی سرمایه گذاری می کرد.

طبق وبسایت، این صندوق سرمایه‌گذاری در چندین ماینر سهامی عام از طریق First Trust SkyBridge Crypto Industry و Digital Economy ETF و SkyBridge Digital Innovation سرمایه‌گذاری کرده است.

برخی از ماینرهای این دو صندوق عبارتند از Core Scientific (CORZ)، Bitfarms (BITF)، Marathon Digital (MARA)، Iris Energy (IREN)، Riot Blockchain (RIOT)، Hut 8 Mining (HUT)، Cipher Mining (CIFR)، CleanSpark (CLSK) و TeraWulf (WULF).

در ماه نوامبر (آبان-آذر)، جنسیس اعلام کرد که در حال ساخت یک مرکز داده استخراج بیت کوین جدید با میزبانی خود در غرب تگزاس با ظرفیت ۳۰۰ مگاوات است.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: Coindesk

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا