اخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کویناخبار فاندامنتال

غول صندوق سرمایه گذاری فیدلیتی امکان ورود بیت کوین به برنامه های بازنشستگی را فراهم می کند

بنا بر گزارش اخیر نیویورک تایمز،شرکت خدمات مالی ،سرمایه‌گذاری‌های فیدلیتی (Fidelity Investments) قرار است که به مشتریان خود این امکان را بدهد که بیت کوین را به برنامۀ مزایای بازنشستگی ۴۰۱(کی) (۴۰۱(k)) خود اضافه کنند.

با توجه به اینکه فیدلیتی ارائه دهنده شماره یک برنامه ها و طرح های بازنشستگی در ایالات متحده است، این اقدام احتمالا می تواند نقطه عطفی برای پذیرش رمزارزها در این کشور باشد. این غول صندوق سرمایه‌گذاری مشترک مستقر در بوستون پس انداز بازنشستگی بالغ بر ۲۰ میلیون نفر را مدیریت می کند.

بنا بر اعلام دیو گری(Dave Gray) از فیدلیتی، تقاضای فزاینده ای برای بیت کوین در بین حامیان مالی این طرح وجود دارد.

شرکت فیدلیتی قصد دارد تا اواخر سال جاری طرح های ۴۰۱ (k) را به همراه  بیت کوین عرضه کند که تا ۰.۹ درصد کارمزد از طریق آن دریافت خواهد کرد.

قابل ذکر است که این نوع برنامه های پس انداز شدیدا قانون مند و مقرراتی هستند ، از این رو ، طرح جدید شرکت فیدلیتی به احتمال زیاد با بررسی های نظارتی و مقرراتی دنبال خواهد شد. ماه گذشته، وزارت کار ایالات متحده نسبت به ورود به رمزارزها به طرح ۴۰۱(k) مردم هشدار داد.

پذیرش یک محصول جدید بیشتر به تمایل و خواسته کارفرمایان برای افزودن بیت کوین به صندوق های بازنشستگی کارکنانشان، بستگی دارد.

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا