اخبار کوتاه

پیراهن لیورپول محل تبلیغات رمزارزها!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تیم فوتبال لیورپول برای تبلیغات روی پیراهن خود تمایل به انعقاد قرارداد ۷۰ میلیون پوندی با شرکت‌های فعال در حوزه رمزارز و جایگزینی آن با تبلیغات شرکت Standard Chartered دارد و به اولین تیم فوتبالی تبدیل شود که از دنیای رمزارز در مهمترین محل تبلیغات یعنی جلوی پیراهن تیم استفاده کرده است. این مبلغ از ۲۰ میلیون پوندی که تا الان از شرکت Standard Chartered دریافت میکرد بسیار بالاتر و جذاب‌تر است.
ظاهرا لیورپول و Standard Chartered ادعا می‌کنند که مذاکرات بین این دو در حال انجام است و تصمیم نهایی گرفته نشده ولی اخبار فاش شده نشان از مذاکرات اولیه تیم لیورپول با سایر شرکت‌ها، از جمله شرکت های رمزارزی، الکترونیکی و گردشگری دارد.
در حالی که بسیاری از افراد رمزارزها را غیرقابل اعتماد می‌دانند، نمی‌توان از این نکته عبور کرد که نقش مهمی در حال و آینده جهان بازی می‌کنند و همین موضوع می‌تواند باعث پیشرفت تیم لیورپول شود.
قبل از این لیورپول با تولید و فروش NFTهای خود باعث انتقادات بسیاری از سوی طرفدارانش شد اما درآمد قابل توجهی را نیز برای این تیم به ارمغان آورد، البته تبلیغات روی پیراهن بسیار متفاوت با آن است و بر روی وضعیت مالی و بانکی طرفداران تاثیرگذار نیست، ولی لیورپول نسبت به واکنش‌های که می‌تواند در پی داشته باشد نگران است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا