اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار فاندامنتالاخبار کاردانو

همزمان با کاهش قیمت کاردانو، تعداد هلدرهای آن از ۳.۶ میلیون نفر فراتر رفت

با توجه به داده های درون زنجیره ای پلتفرم Messari، از آنجایی که قیمت سکه بومی کاردانو، (ADA) به نزدیکی سطح ۰.۸ دلار رسیده، این امر باعث شده است تا تعداد دارندگان کاردانو اخیراً از ۳.۶ میلیون کیف پول فراتر برود.

افزایش تعداد دارندگان کاردانو حاکی از رشد کلی شبکه با وجود عملکرد ضعیف ADA در بازار است. واگرایی بین عوامل بازار و عوامل بنیادی ممکن است یک عامل اطمینان بخش برای دارندگان طولانی مدت کاردانو باشد، زیرا عملکرد بازار یک دارایی معمولاً با رشد پروژه مطابقت پیدا می کند.

در حال حاضر، آدرس‌هایی که حدود ۱۰۰ ADA دارند، بزرگترین نمایندگان این شبکه هستند، در حالی که تنها ۳۰۴۲ هلدر بیش از ۱ میلیون واحد ADA در کیف پول های خود دارند. در مقایسه با سایر شبکه ها، واضح است که ADA، نهنگ های میلیونی بیشتری داشته باشد. چرا که قیمت پایین آن به ازای هر واحد، باعث جمع آوری بیشتر این رمزارز شده است.

عملکرد بازار کاردانو

ADA در واقع از نظر قیمت به کف مطلق سال ۲۰۲۲ رسیده است، زیرا توانسته قیمت ۰.۷۸ دلاری را لمس کند. چنین کاهش شدیدی پس از پامپ ۵۵ درصدی کاردانو به دنبال افزایش تعداد راه حل های دیفای در شبکه رخ داده است.

درواقع مشکلی اصلی این شبکه این بود که راه اندازی امکانات بیشتر در خصوص دیفای و قراردادهای هوشمند، مدت زیادی بعد از انتشار اخبار آن ها اتفاق افتاد و این امر باعث شد تا معامله گران و سرمایه گذاران، علاقه خود را به این رمزارز از دست بدهند.

 

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: u.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا