اخباراخبار سهام های بین المللی

گزارش عملکرد سه ماهه اول Check Point Software

شرکت Check Point Software (NASDAQ:CHKP) در روز چهارشنبه گزارش داد سود و درآمد سه ماهه اولش از پیش بینی تحلیلگران و انتظارات فراتر رفت Check Point Software سود هر سهم(EPS) را ۱.۵۷ دلار از درآمد ۵۴۳ میلیون دلار اعلام کرد.تحلیلگرانی که توسط Investing.com از آنها نظرسنجی شد سود هر سهم را ۱.۵۴ دلار از درآمد ۵۳۶.۰۷ میلیون دلار پیش بینی کرده بودند.
سهام Check Point Software از ابتدای سال ۱۶ درصد رشد داشته است ولی هنوز از سقف ۵۲ هفته ای ۱۴۹.۶۲ دلاری خود که در ۲۱۳ مارس(۱۲ اسفند) به ثبت رسید ، ۹.۴۳ درصد کمتر است.سهام Check Point Software نسبت به Nasdaq که از ابتدای سال ۲۰.۱۶ درصد افت داشته است،عملکرد بهتری دارد.

 

سود Check Point Software مسیر دیگر شرکتهای بزرگ بخش فناوری اطلاعات را طی می کند
گزارش Check Point Software پس از آن منتشر می شود که Microsoft در روز ۱۳ آوریل( ۲۴فروردین)، با سود هر سهم ۲.۲۲ دلار از درآمد ۴۹.۳۶ میلیارد در مقایسه با پیش بینیهای ۲.۱۹ دلار سود به ازای هرسهم از درآمد ۴۹.۰۱ میلیارد دلار،فراتر از انتظارات بود.

Taiwan Semiconductor هم در روز ۱۴ آوریل(۲۵فروردین) با سود ۱.۳۵ دلار از درآمد ۱۶.۹۴ میلیارد دلارِ سه ماهه اول خود در مقایسه با پیشبینی سود هر سهم ۱.۲۷ دلار از درآمد ۱۶.۷۳ میلیارد دلار از انتظارات بهتر ظاهر شده است.

 
این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.
منبع:investing

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا