اخبار کوتاه

هیچ‌کس نمی‌تواند قیمت بیت کوین را دستکاری کند!

زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مورهد می‌گوید:

دریافت ۵۰,۰۰۰ شیبا رایگان

با ثبت نام در صرافی راستین میتونی ۵۰,۰۰۰ شیبا رایگان هدیه بگیری!
دریافت جایزه

هیچکس قدرت این را ندارد تا بتواند قیمت بیت کوین را تحت تاثیر قرار دهد.

دن مورهد، مدیرعامل صندوق سرمایه‌گذاری رمزارز پنترا، در توضیح استراتژی شرکت خود برای تمرکز بر سرمایه‌گذاری آلت کوین گفت:

روزانه حدود ۷۰ میلیارد دلار در بازار بیت کوین معامله می شود، و این یعنی بازار برای هر بازیگری بزرگ‌تر از چیزی است که قیمت‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

این استدلال که قیمت بیت کوین مستعد سواستفاده است، یکی از مواردی است که اغلب توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به عنوان دلیلی برای اینکه اجازه نمی‌دهد صندوق‌های سرمایه‌گذاری, مبادله‌ای مبتنی بر بیت کوین در سازمان بورس ایالات متحده انجام دهند.
او افزود که از نظر او هیچ دلیلی وجود ندارد که قانون‌گذاران و سرمایه‌گذاران, فناوری کریپتو و بلاکچین را به‌عنوان «یک نوع سرمایه و دارایی عادی مانند هر چیز دیگری» نبینند.
مورهد که به عنوان سرمایه‌گذار در زمینه بسیاری از آلت کوین‌ها و پروژهای‌ رمزارز کوچکتر فعالیت می‌کند؛ توضیحی در مورد علت سرمایه‌گذاری روی آلت‌کوین ها، ارائه داد.
مورهد گفت که در حال حاضر نواوری‌های بسیاری در حال رخ دادن است. ۱۵۰ پروژه وجود دارد که نقدینگی کافی برای تجارت دارند و واقعاً مهم هستند. سرمایه‌گذاران واقعاً باید در معرض طیف گسترده‌تری از چیزها باشند. او معتقد نیست که بیت کوین به تنهایی بتواند به عنوان یک نماینده و پروتکل مؤثر برای تمام بازار ارزهای دیجیتال عمل کند.

منبع کریپتو نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا