اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین کش در نزدیکی سطح حمایت اصلی خود در حدود ۲۷۷ دلار در حال نوسان است

بر اساس وب سایت کوین مارکت کپ، رمزارز بیت کوین کش (BCH) طی ۲۴ ساعت گذشته تا حدود سطح ۲۷۸.۲۸ دلاری کاهش پیدا کرده است.

BCH در حال حاضر در جایگاه ۲۴ فهرست رمزارزهای برتر قرار دارد که ارزش بازاری آن ، ۵.۳۴ میلیارد دلار است.رمزارز UNUS SED LEO (LEO) با ارزش بازار ۵.۳۸ میلیارد دلاری ، یک جایگاه پایین تر از آن است.

حجم معاملات ۲۴ ساعته BCH نیز اندکی کاهش یافته و به ۴,۲۸۵,۳۵۳,۲۸۳ دلار رسیده است که در روز گذشته، ۳.۲۰ درصد افت داشته است.

با نگاهی به نمودار جفت ارز BCH/USD، قیمت این آلت کوین روز گذشته به سطح حمایت اصلی خود در حدود ۲۷۷ دلار نزدیک شده است. در صورتی که قیمت به زیر این سطح حمایتی کاهش یابد، گاوها تمام تلاش خود را خواهند کرد که بیت کوین کش را به بالای آن برسانند. امروز، به نظر می رسد که قیمت به دلیل فشار خرید و فروش برابر در این حدود نوسان می کند.

این نخستین باری نیست که بیت کوین کش این سطح حمایتی را مورد امتحان قرار می دهد.BCH پیشتر ، این سطح را در فوریه(بهمن-اسفند) دو بار مورد امتحان قرار داده است. پس از آن ، یک بار در اواسط مارس(اواخر اسفند) به این سطح رسیده است. هر بار که بیت کوین کش به این سطح برخورد کرده است ، قیمت افزایش یافته است. حال باید دید که این بار بیت کوین کش نسبت به این سطح چه واکنش نشان خواهد داد؟

 

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی‌باشد.

منبع: coinquora

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا