اخبار کوتاه

کاهش نصب خودپردازهای بیت کوین در جهان

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

طبق گزارش‌ها، تعداد خودپردازهای رمزارزی نصب‌شده در آوریل سال ۲۰۲۲، برای چهارمین ماه متوالی کاهش یافته که این موضوع، می‌تواند نشان‌دهنده تردید قانونگذاران برای پذیرش اکوسیستم بیت کوین باشد.
دستگاه‌های خودپرداز رمزارزی یک هدف مهم برای اقتصاد بازار ارزهای دیجیتال هستند که به کاربران کمک می‌کنند تا در ازای پول نقد، بیت کوین یا دیگر رمزارز‌های خود را واریز یا برداشت کنند.
بر اساس داده‌های ارائه‌شده توسط پلتفرم Coin ATM Radar، در سال ۲۰۲۱ نصب دستگاه‌های خودپرداز BTC در سراسر جهان به اوج خود رسید. این رشد انفجاری در نتیجه پذیرش قانونی بیت کوین در کشور السالوادور بود که در حال حاضر، میزبان سومین شبکه بزرگ دستگاه‌های خودپرداز BTC پس از ایالات متحده و کانادا به شمار می‌رود.
با این حال، از ژانویه سال ۲۰۲۲، این تعداد شروع به کاهش کرده است. به گزارش این پلتفرم، تعداد خودپردازهای رمزارزی نصب‌شده در ماه ژانویه امسال، برابر با ۱،۶۸۷ دستگاه بود که کاهش قابل‌توجهی در مقایسه با ۱،۹۶۹ خودپرداز نصب‌شده در ماه دسامبر داشت. از آن زمان، تعداد خودپردازهای رمزارزی نصب‌شده در ماه‌های فوریه (۹۷۰)، مارس (۷۵۷) و آوریل (۷۳۹)، همچنان یک روند نزولی داشته است.
در این میان، لازم به ذکر است که سناتورهای مکزیکی اخیراً پیشنهاد قانونی شدن بیت کوین در این کشور را ارائه کرده‌اند.

دریافت ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان

فقط با تکمیل ثبت نام در صرافی والکس میتونی ۷۰,۰۰۰ شیبا رایگان هدیه بگیری!
دریافت جایزه
منبع کوین تلگراف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا