اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتال

با کاهش قیمت اتریوم به نزدیک ۲۴۰۰ دلار، ۳۳۰،۰۰۰ اتر به کیف پول های صرافی ها منتقل می‌شود

طبق داده‌های Santiment، اتریوم در هفته‌های اخیر شاهد ورود حجم قابل توجهی اتر به صرافی‌ها بوده است. بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط تحلیلگر ارزهای دیجیتال، علی مارتینز (Ali Martinez)، ۳۳۰،۰۰۰ اتر به ارزش نزدیک به ۸۲۵ میلیون دلار در دو هفته گذشته به کیف پول صرافی های ارزهای دیجیتال منتقل شده است.

افزایش جریان ورودی به صرافی ها ممکن است نشان دهنده افزایش فشار فروش ناشی از کاهش تقاضا باشد. از آنجایی که اتر بیشتری به فروش می‌رود، این امر منجر به در دسترس بودن آن در صرافی ها و در نتیجه کاهش قیمت می شود.

در بحبوحه نوسانات اخیر قیمت، اتریوم بیش از ۵ درصد در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته و به پایین ترین سطح روزانه ۲۳۵۸ دلار رسیده است. اتریوم در زمان انتشار این مقاله با قیمت ۲۳۹۴ دلار معامله می شود.

داده های زنجیره ای اتریوم
طبق هشدارهای Glassnode، اتریوم MVRV (1d MA) به پایین ترین سطح سه ماهه ۱/۳۵۰ رسیده است. این سطح آخرین بار در ۲۴ فوریه (۵ اسفند) زمانی که قیمت اتریوم به ۲۳۰۰ دلار کاهش یافت، مشاهده شد. اتریوم متعاقباً در ۲ مارس (۱۱ اسفند) در بالاترین سطح ۳۰۴۵ دلاری معامله می‌شد.

سطوح منفی MVRV ممکن است فرصت هایی را برای افزایش قیمت نشان دهد تا معامله گران را آرام کند. همچنین، همانطور که توسط Glassnode نشان داده شده است، ارزش کل اتریوم اتریوم در قرارداد سپرده اتریوم ۲.۰ بار دیگر به بالای ۳۰ میلیارد دلار رسیده است. در حال حاضر، ارزش کل قفل شده در قرارداد سپرده اتریوم ۲.۰ در حدود ۳۰,۰۶۳,۸۹۸,۵۴۶ دلار است.

در میان نوسانات بازار، تعداد آدرس‌های غیر صفر اتریوم اخیراً به رکورد ۸۰,۲۸۱,۶۷۴ رسیده است. در همین حال، کل مصرف گس اتریوم نیز به کاهش خود ادامه می دهد و به پایین ترین حد چهار ماهه خود یعنی ۴,۰۳۲,۶۹۱,۷۰۷/۶۴۳ رسیده است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با صرافی آنلاین رایا اکسجنج نمی باشد.

منبع: U.today

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا